Jaunimo bokso čempionate šilutiškiams – bronza ir sidabras

boksas macijauskas smitasŠilutiškiai ir laimėjo, ir nusileido

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Vinco Murausko, dalyvavo Lietuvos jaunimo bokso čempionate.

60 kg svorio kategorijoje sėkmingai pirmos kovos užbaigti nepavyko mūsiškiui Edvinui Paplauskui – jis gavo rankos traumą. Jo varžovas E.Strelčiūnas džiaugėsi rezultatu 2:1 ir galimybe kovoti toliau, o įveikęs ir kitus varžovus tapo čempionu.

75 kg svorio kategorijoje šilutiškis Ignas Šmitas pirmoje kovoje susitiko su kauniečiu V.Kaspučiu. Šiam boksininkui mūsiškis nusileido pernai vykusio čempionato finale, bet šiemet jam pavyko atsirevanšuoti: jau antrajame raunde aiškia persvara įveikė varžovą.

Antrąją kovą Ignui taip pat pavyko laimėti – jis įveikė kaunietį L.Čeponį. Trečioji kova nebuvo tokia sėkminga: Ignui teko pripažinti T.Šakočio pergalę (jis ir tapo čempionu). I.Šmitui atiteko bronzos medalis.

91 kg svorio kategorijoje ringe susitiko šilutiškis Tomas Olberkis ir T.Janutauskas (Kėdainiai). Mūsiškis nesunkiai įveikė varžovą 3:0. Antrą kovą Tomas taip pat aiškia persvara laimėjo prieš palangiškį E.Dapšauską.

Finale T.Olberkis nusileido vilniečiui A.Taraškevičiui ir pasipuošė sidabro medaliu.

+91 kg svorio kategorijoje pirmąją kovą šilutiškis Saulius Macijauskas laimėjo prieš kėdainietį A.Krasnicką. Antroje kovoje jo laukė susitikimas su net 152 kg sveriančiu varžovu iš Kauno O.Ganušausku. Šį susitikimą laimėjo Saulius.

Trečiąją kovą prieš Europos prizininką V.Tamošiūną (Kaunas) S.Macijauskas taip pat laimėjo ir pateko į finalą, kur, gaila, bet varžovui D.Šerniui (Vilnius, Olimpinis centras) nusileido. Mūsiškiui atiteko sidabras.

Turnyrai Vengrijoje ir Buenos Airėse

Debrecene (Vengrija) vykstančio 58-ojo Istvano Bosckai vardo bokso turnyro pusfinalyje Šilutės sporto mokyklos auklėtinis bei Lietuvos komandos narys Edgaras Skurdelis (60 kg) rezultatu 1:2 nusileido vengrui Rolandui Galosui ir nepateko į varžybų finalą. Trenerių V.Murausko ir Vladimiro Bajevo auklėtinis pelnė bronzos apdovanojimą.

Evaldas Petrauskas Argentinos sostinėje Buenos Airėse vykusiame profesionalios bokso lygos WSB renginyje svorio kategorijoje iki 64 kilogramų 0:3 nusileido Argentinos „Condors“ kovotojui. Evaldas renginyje atstovavo Ukrainos klubui „Ukraine Otamans“.