Jaunimo naktis Kintuose

jaunimo naktis kintuoseJau antrą kartą Kintų daugiafunkciame centre surengta „Jaunimo naktis“. Jaunimas pakviestas pabendrauti, padiskutuoti, pasidalinti patirtimi, išbandyti naujas veiklas, stiprinti ryšius tarp įvairių vietovių jaunimo.

„Jaunimo naktis“ organizuota vykdant asociacijos „Kintų bendruomenė“ projektą „5 žingsniai patyrimo link“, finansuojamą Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (projekto vadovė Ingrida Ežerskienė) ir projektą „Sužinok! Daryk! Tobulėk!“, finansuojamą Šilutės rajono savivaldybės (projekto vadovas Laimondas Taroza). Projektų partneriai – Šilutės F.Bajoraičio bibliotekos Kintų filialas ir viena iš organizatorių, vyr. bibliotekininkė Vaida Nausėdaitė.

Nors į nakties renginį Kintuose buvo pakviesta jaunimo iš Šilalės, Pagėgių, Nidos ir Palangos, tačiau svečių sulaukta tik iš Šilutės rajono mokyklų. Renginyje dalyvavo 68 jaunuoliai iš Saugų J.Mikšo, Vilkyčių, Kintų  pagrindinių mokyklų, Katyčių jaunimo klubo „KJ loftas“, Juknaičių jaunimo klubo.

„Jaunimo naktis“ prasidėjo susipažinimo žaidimais ir savo vietovės bei joje galimų veiklų pristatymu. Susiskirstę į komandas jaunuoliai išbandė save veiklose „Jaunoji fotografija“, „Nakties garsas“, „Žodžio ekspertai“, „Klausimėlis“, „Kūrybinės industrijos“, „Nakties kronikos“, „Virtuvės šefai“.

Susirinkusieji kūrė akrostichą, dainą, įkūnijo fotomodelį, vaidino pagal paskirtą temą bei įsiamžino nakties kronikos filmavime, savo sugebėjimus demonstravo maisto gamyboje.

Vėliau buvo pristatyti ir aptarti veiklų rezultatai – muzikiniai kūriniai ir eilės, vaidybiniai siužetai, fotomodeliai. Po pristatymų dalyviai užkandžiavo, bendravo, diskutavo prie kavos puodelio, žaidė stalo žaidimus.

Renginį vainikavo „Talentų šou“, kurio metu jaunimas galėjo parodyti savo neįprastus gebėjimus bei nustebinti naujus draugus. Visų džiaugsmui buvo surengti ir šokiai, kuriuos vedė buvusios Kintų vidurinės mokyklos mokinės Agnė Jakutytė ir Rasa Kližentytė.

Visiems maloni staigmena buvo tai, kad prie jų prisijungė ir mokytojas Ramūnas Grikšas.

Pasibaigus „Jaunimo nakčiai“ jaunimas džiaugėsi ne tik puikiai praleistu laiku, smagiomis patirtimis, įkvepiančiomis kūrybingumą ir žingeidumą, bet ir naujomis pažintimis.