Jaunimo organizacijos Kalėdas pasitiko KITAIP

jaunimo kaledos_kitaips_DSCN9954Nuotaikingas prieššventinis renginys į atvirą Šilutės jaunimo erdvę sukvietė net kelias dešimtis jaunuolių iš viso rajono. Anot vienos iš linksmos popietės „Kitoks kalėdinis konkursas“ organizatorių, Šilutės rajono mokinių tarybos pirmininkės Gabrielės Vindžigelskytės, pirmą kartą surengtame tokiame renginyje pasivaržyti panoro daug dalyvių. Be to, renginio organizatoriams pavyko rasti dosnių rėmėjų, tad visos komandos į namus sugrįžo su prizais.   

Turnyre „Kitoks kalėdinis konkursas“ jėgas išbandė 10 komandų: „BeProto“ iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, organizacija „Jaunimas, kuriantis Lietuvą“, „Kalėdinės alfos“ – Juknaičių pagrindinės mokyklos mokinių savivaldos komanda, Šilutės šaulių 8-oji kuopa, „Ką per Naujus?“, atstovavusi Žemaičių Naumiesčio jaunimo asociacijai, „Pašyšių jaunimas“, „Žaisliukai“ iš Pamario pagrindinės ir „Rudolfiukai“ iš Usėnų pagrindinės mokyklos, „Kalėdų Senelio padėjėjos“ iš Šilutės pirmosios gimnazijos ir „Vydūno spinduliukai“ iš Vydūno gimnazijos.

Visus dalyvius, panorusius išbandyti savo apsukrumą, sumanumą, teatrališkumą, vertino komisija: Šilutės rajono savivaldybės jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Simona Skuodaitė, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vida Kubaitienė, Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Palangos padalinio savanoris Matas Počebutas ir LMS Šilutės rajono mokinių tarybos pirmininkė G.Vindžigelskytė.

Komandos turėjo pristatyti namų darbus, išsiskirti išvaizda. Viso vakaro metu jaunimo laukė daug linksmų ir judrių užduočių, per kurias reikėjo pasukti galvas, valdyti dėmesį, vaidinti, parodyti kūrybinę fantaziją – išradingai supakuoti dovanėles.

Po daugiau nei dvi valandas trukusio konkurso komisija kruopščiai paskelbė, jog trečiosios vietos nugalėtojais tapo komanda „Jaunimas, kuriantis Lietuvą“, antrosios vietos prizas įteiktas Šilutės šaulių 8-ajai kuopai.

Vakaro lyderiais paskelbti šmaikštieji Žemaičių Naumiesčio jaunimo asociacijos nariai. Jų komanda „Ką per Naujus?“ į savo miestelį, kuriame tą patį vakarą vyko Senių besmegenių gatvės atidarymas ir eglės įžiebimas, sugrįžo ne tik su saldžiais prizais, bet ir su penkiais atmintukais, kuriuos dovanojo Šilutės rajono savivaldybės administracija.

Dalindamiesi linksmo vakaro įspūdžiais, renginio organizatoriai dėkoja rėmėjams: Šilutės rajono savivaldybės administracijai, Usėnuose veikiančios kavinės „Po liepa“ vadovams, verslo paslaugų centrui „Šilutė plius+“, parduotuvėms „Nauji rūbai SAGA“ ir „Kavos gausa“, konditerijos gaminių įmonei „Pušelė“, Usėnų bendruomenei.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.