Jaunių ir jaunučių „Žemaitijos taurės“ finalinis etapas – įvykdytas normatyvas

 

prizininkaiKovo 30-ąją Klaipėdoje vyko „Žemaitijos taurės“ jaunių ir jaunučių finalinio etapo varžybos, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Mūsų lengvaatlečius treniruojantys Stasys Oželis, Audrius Urmulevičius ir Lina Leikuvienė džiaugiasi, kad jų sportininkams pavyko iškovoti 11 taurių.

Jaunučių grupėje taures iškovojo 6 lengvaatlečiai. L. Leikuvienės auklėtinis Naglis Kuturys 1000 m bėgime užėmė I vietą, S. Oželio trišuolininkė Inga Nausėdaitė laimėjo II vietą, o A. Urmulevičiaus treniruojami Vilius Liorencas ir Ednaras Serapinas šuolio į aukštį rungtyje iškovojo II ir III vietos taures. Trišuolininkas Titas Žemgulis užėmė III vietą, III vietos taurė atiteko ir rutulio stūmikui Domantui Vaidilai.

Jaunių grupėje taures iškovojo tik L. Leikuvienės auklėtiniai. Osvaldas Gučius atliko fantastišką trišuolį – 14,48 m, pagerino asmeninį rezultatą bei įvykdė normatyvą, kuris buvo 14,20 m. Šiuo rezultatu jis ne tik laimėjo I vietą, bet ir kelialapį vykti į Europos jaunimo olimpinį festivalį liepos 22-28 dienomis Baku.

I vieta džiaugėsi ir Erestida Bagdonaitė, kuri 1000 m bėgime finišavo pirma. Komandos draugei Kristinai Bataitytei, stumiant rutulį pavyko iškovoti II vietą, o Dija Jasaitė ir Nojus Gailiūnas, bėgdami 60 m su barjerais, buvo treti.