Jaunučiai lengvaatlečiai iš Vilniaus grįžo su 7 medaliais

sportas lengvoji jaunuciai Vilnius1Vilniaus „Vingio“ stadione vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose vėl sėkmingai rungtyniavo Šilutės sporto mokyklos trenerių L.Leikuvienės, S.Oželio ir M.Urmulevičiaus auklėtiniai.

Mūsų rajono komanda tarp 33 komandų užėmė II vietą – 290 tšk. (I v. – Rokiškis, 397 tšk.), III v. – Marijampolė (277 tšk.), rokiškėnai vien už kūjo metimo rungtį, kuri mažai kur kultivuojama, gavo daugiau kaip 100 taškų).

Individualiai šilutiškiai iškovojo 7 medalius. Du medalius vėl gavo Aurimas Bendžius, laimėjęs 1500 m bėgimą (4:21,50 min.) ir finišavęs antras 800 m distancijoje (2:06,73 min. – asmeninis pasiekimas).

Mergaičių trišuolio rungtį laimėjo Kristina Jašauskaitė, pasiekusi asmeninį rekordą – 11,24 m. Šuolio į tolį rungtyje ji buvo ketvirta – 5,05 m. Bėgimo su kliūtimis rungtyje Giedrė Sudeikytė finišavo antra (3:38,14 min.), o 300 m kliūtinio bėgimo rungtyje ji buvo ketvirta – 50,63 s.

Šuolio į aukštį sektoriuje asmeninį rekordą vėl pagerino ir sidabro medalį iškovojo Aleksas Vaitiekus, peršokęs 1,80 m aukštį (tiek pat kaip ir nugalėtojas). Trišuolio rungtyje Aleksas buvo šeštas (11,72 m).

Jurgita Rudytė iškovojo bronzos medalį 3 kg rutulio stūmimo rungtyje (10,90 m), o 100 m distancijoje finišavo aštunta (13,45 s).

Bronzos medalis atiteko ir Justinui Budrikui, kuris 3000 m bėgime pralenkė būrį dvejais metais vyresnių bėgikų (10:20,98 min.). 2000 m distancijoje penkta finišavo jauniausia dalyvė G.Bartkutė.

Taškų komandai pelnė G.Baciūtė ir M.Lidžius.

Beje, ieties metimo sektoriuje medalį iškovoti galėjo ir E.Stankus, bet… išvyko.

Naumiestiškis A.Bendžius ir švėkšniškis A.Vaitiekus pakviesti į Lietuvos jaunučių rinktinę dalyvauti Baltijos šalių mače Valmieroje (Latvija).

Sportininkai ir jų treneriai džiaugėsi nauja sportine apranga.