Jaunučių sporto žaidynėse – medaliai

lengvoji sveksnos sportininkaiKlaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos ir Lietuvos rajonų jaunučių pirmenybės. Dalyvavo komandos iš daugelio respublikos miestų ir rajonų.

1-6 vietas užėmę dalyviai iškovojo teisę dalyvauti finalinėse jaunučių žaidynėse Vilniuje. Tai padaryti nebuvo lengva, nes kai kuriose rungtyse dalyvavo daugiau kaip 50 dalyvių.

Šauniai pasirodė mūsų rajono Sporto mokyklos atstovai, trenerių S.Oželio ir M.Urmulevičiaus auklėtiniai. Giedrė Vytuvytė šuolio į tolį rungtyje nugalėtoja ir pirmą kartą viršijo II atskyrio normatyvą, nušokusi 5,30 m. Trišuolio rungtyje ji irgi pasiekė labai gerą rezultatą – 10,86 m ir laimėjo II vietą.

Atkakli kova vyko tarp berniukų šuolio į aukštį sektoriuje. Nugalėjo švėkšniškis Bernardas Bliūdžius, įveikęs 1,70 m aukštį. Šokdamas trišuolį jis taip pat pasiekė asmeninį rekordą  – 11,14 m ir buvo šeštas.

J.Milevičiūtė iškovojo dvi 4-ąsias vietas: disko metimo rungtyje nuo III vietos atsiliko 3 cm (27,53 m), o rutulį nustūmė 10,35 m. Penktąsias vietas užėmė Ernestas Ruslys  110 m ir 300 m barjeriniame bėgime ir penktas 400 m atbėgo Arvydas Miklovis.

Šiose varžybose dalyvavo ir Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai. Jie varžėsi  ieties metimo rungtyje ir keturi iškovojo teisę dalyvauti žaidynių finale.

Geriausiai sekėsi Gediminui Keizeriui, kuris 500 g ietį numetė 47 m 85 cm, pagerino mokyklos jaunučių rekordą ir pelnė sidabro medalį. Justinas Gerdvilis taip pat pasiekė asmeninį rekordą 44 m 85 cm ir iškovojo bronzos medalį.

Puikiai rungtyniavo šeštokas Rolandas Valaitis – jis pasiekė geriausią sezono rezultatą Lietuvoje vaikų amžiaus grupėje – 38 m 60 cm.