Jaunųjų boksininkų komandai – 4 aukso medaliai

Šilutės sporto mokyklos jaunieji boksininkai, treniruojami Vinco Murausko, Lietuvos jaunučių bokso čempionate Kaune iškovojo 4 aukso medalius.

Lietuvos jaunučių bokso čempionate keturi Šilutės sporto mokyklos boksininkai tapo čempionais.

Čempionate dalyvavo 150 dalyvių iš įvairių šalies kampelių. Šilutės garbę gynė Enrika Miknevičiūtė, Jovita Pudžmytė, Ignas Žemaitis, Neilas Greičius, Liutauras Balčėnas, Grantas Bendikas ir Edmundas Mikulskis.

48 kg svorio kategorijoje E. Miknevičiūtė finale nugalėjusi kaunietę tapo čempione. 51 kg svorio kategorijoje J. Pudžmytė taip pat nenusileido kitai kaunietei ir tapo čempione. I. Žemaitis 52 kg svorio kategorijoje finale nugalėjo panevėžietį ir tapo čempionu, o N. Greičius 66 kg svorio kategorijoje pirmame raunde įveikė kaunietį ir taip pat tapo čempionu. Komandinėje įskaitoje šilutiškiai užėmė I vietą.