Jubiliejinė eglė „Raudonkepuraitės“ kieme

Šilutės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ kieme stovi eglė, kurią prieš 20 metų mokytoja Kristina Jurjonienė atvežė iš savo privataus miško ir pasodino. Eglė jau peraugusi darželio pastatą ir savo aukščiu prilygsta mieste puošiamai eglei.

Idėja papuošti eglę raudonomis kepuraitėmis idėja kilo pavaduotojai Zenutei dar 2021 m. pradžioje, planuojant artėjančio jubiliejaus renginius. Ji subūrė kūrybinę grupę – Margaritą Dambrauskaitę, Saidą Šaloninaitę – Miknevičienę, Dianą Valančienę, parengė nuostatus ir pakvietė Lietuvos ikimokyklines įstaigas prisijungti prie projekto „Papuošk Raudonkepuraitei kepuraitę“. Tikslas buvo, kad apie įstaigą, jos jubiliejų sužinotų visa Lietuva, o išlakioji tradicijų kiemo eglė spindėtų ne tik lemputėmis bet ir galybe vaikų ir mokytojų rankomis puoštų kepuraičių.

Galime džiaugtis, kad į mūsų kvietimą atsiliepė 33 respublikos ikimokyklinės įstaigos (tikėjomės apie 20), 87 mokytojai. O mūsų eglė puikuojasi 197 papuoštomis kepuraitėmis, kurios atkeliavo iš visos Lietuvos ir Šilutės rajono darželių. Kepuraites pamatyti bus galima po 2022 m. sausio 2 d. feisbuke, o visiems dalyvavusiems bus išsiųstos padėkos.