Juknaičių Mamytes sukvietė „Mamų mokyklėlė“

juknaiciai mamoms 2Juknaičių pagrindinės mokyklos mokiniai kasmet stengiasi pradžiuginti savo mamas, globėjas ir močiutes įvairiomis dovanomis: eilėmis, dainomis ir šokiais, pačių rankomis kurtais darbeliais. Šiais metais nutarėme mamas ir močiutes įtraukti į projektą „Mamų mokyklėlė“.

Balandžio 30 d. mokykloje atidarėme „Vėlimo technikos“, „Karpinių meno“, „Atvirukų gamybos“ ir „Konditerijos“ klases, į kurias užsiimti praktinėmis veiklomis pakvietėme mamytes, močiutes kartu su  vaikais.juknaiciai mamoms

Svečius pasveikino mokytojos J.Šukienės vadovaujamas merginų vokalinis ansamblis, Mokinių tarybos nariai padovanojo išlankstytas gėles, pademonstravo virtualų sveikinimą, kurį kūrė bendrame projekte su kitų rajono mokyklų Mokinių tarybomis. Tuomet mamos su vaikais išskubėjo į pasirinktas pagal savo pomėgius klases.

„Vėlimo technikos“ klasėje (vad. R.Bagdonienė), į kurią susirinko nemažai mamų su dukromis ir sūnumis bei močiučių su anūkėliais, buvo mokoma pasigaminti segę, karolius, paveikslėlį. „Karpinių meno“ klasėje (vad. L.Guseva) mamytės su vaikais iš anksto ruošėsi dar negreit ateisiančioms Kalėdoms, nes vadovė mokė taisyklingai susilankstyti ir karpyti snaiges, kad jos būtų itin puošnios. „Atvirukų gaminimo“ klasėje (vad. B.Verbuvienė) buvo mokoma pasigaminti originalias atvirutes, panaudojant džiovintus augalus. „Konditerijos klasėje“ (vad. M.Žadeikienė, S.Žemaitytė, N.Švedienė), į kurią susirinko bene gausiausias mamų su dukromis bei sūnumis būrys, visi mokėsi kepti „Krokodilą su varške“, o mama V.Vasiliauskienė mokė visus konditerijos dekoravimo gudrybių – gražiai papuošti keksiukus.

Po praktinių pamokėlių „Mamų mokyklėlės“ dalyvius pakvietėme į mokyklos skaityklą pristatyti kūrybinius darbus, pasidalinti įspūdžiais – kaip sekėsi, ką naujo išmoko ir sužinojo, pabendrauti prie arbatos puodelio. Kūrybiniai mamų ir jų vaikų darbai dar keletą savaičių bus eksponuojami mokyklos skaitykloje, tad jais galės pasidžiaugti visa mokyklos bendruomenė ir tos mamos, kurios šįkart negalėjo dalyvauti šventėje.