Juknaičių mokiniai pradžiugino vienišus senelius

 juknaiciai seneliamsJuknaičių pagrindinės mokyklos mokiniai prisijungė prie bendrumo akcijos „Kalėdinis sveikinimas vienišam seneliui“, kurią organizuoja Valstybinis psichikos sveikatos centras.

Šios akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vienišumo problemą ir paskatinti pilietiniam aktyvumui ir sąmoningumui. Žmogaus ryšys su žmogumi – viena didžiausių vertybių, be jo neįmanoma jokia visuomenė nei praeityje, nei dabartyje, nei ateityje.

Mokiniai su mokytojomis aplankė Juknaičių seniūnijos Savarankiško gyvenimo namuose gyvenančius senelius ir pasveikino su artėjančiomis šventėmis. Mokiniai padovanojo seneliams būrelio „Savanorystės link“ (vad. M.Žadeikienė) sukurtus kalėdinius sveikinimus. Folkloro ansamblis „Skalviai“ (vad. R.Gailiuvienė) ir gitaristų ansamblis (vad. J.Šukienė) parodė šventinę programą.

Prie šios akcijos prisijungė ir Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos pradinukai, kurie seneliams dovanojo pačių keptus keksiukus. Sunkiai vaikščiojančius senelius mokiniai aplankė ir pasveikino jų namuose.

Šilutės socialinių paslaugų centro direktorė R.Jakienė pasveikino Savarankiško gyvenimo namų gyventojus su Šv. Kalėdomis, padėkojo mokiniams ir mokytojams už parodytą dėmesį.