Juknaičių mokykloje – nauja aktų salė

aktu sale juknaiciuose juosteleBalandžio 28-ąją Juknaičių pagrindinės mokyklos mokiniai, jų tėvai, kaimo gyventojai susirinko į visai bendruomenei svarbų renginį – mokyklos naujosios aktų salės atidarymą.

Mokykla nuo pat gyvavimo pradžios nėra turėjusi savo aktų salės, tad visuomet juknaitiškiai pedagogai ir mokiniai svajojo, kaip smagu būtų įvairius renginius vesti tam pritaikytoje aplinkoje.

Ši svajonė išsipildė prieš pat Motinos dieną.

Naujoji aktų salė įrengta Juknaičių pagrindinės mokyklos ikimokyklinių grupių pastato antrajame aukšte. Kad svajonė būtų įgyvendinta prireikė nemažai lėšų ir darbo.

Juknaitiškiai parengė projektą „Lopšelio – darželio pastato sutvarkymas Juknaičių kaime“ ir gavo lėšų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonę  „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ (planavimo būdu) iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves, Lietuvos valstybės biudžeto ir Šilutės rajono savivaldybės lėšų. Visais įmanomais būdais prie naujosios aktų salės atidarymo prisidėjo ir pati mokykla: savo lėšomis ir mokyklos darbuotojų atliktais remonto ir gražinimo darbais.

Aktų salės atidarymo šventę pagerbė Juknaičių seniūnas Alfredas Gaubys, ir kartu su mokyklos direktore Violeta Šimelioniene iškilmingai perkirpo simbolinę salės atidarymo juostelę.

Direktorė Violeta Šimelionienė atidarymo kalboje pabrėžė, kad tai yra ilgai brandintas, itin džiaugsmingas ir reikšmingas pasiekimas mokyklai, nes dabar mokyklos renginiai įgaus naują prasmę, o mokiniai galės čia repetuoti, šokti, dainuoti, vaidinti ir vykdyti kitokias veiklas.

Tą pačią dieną prasidėjo ir pirmasis renginys naujojoje salėje – koncertas, skirtas Motinos dienai. Mylimoms mamoms koncertavo Juknaičių pagrindinės mokyklos mokiniai ir ikimokyklinių grupių vaikai. Gausiai į koncertą susirinkę svečiai galėjo pasidžiaugti savo dainuojančiais, šokančiais ir vaidinančiais vaikais, o finalinei dainai apie mamą į naująją sceną buvo pakviesti visi mokyklos kolektyvai. Šventėje dalyvavusios mamos buvo apdovanotos mokinių gamintomis gėlėmis.

Visi šventės dalyviai pasidžiaugė ir puikiai įrengta naująja aktų sale, ir talentingais Juknaičių pagrindinės mokyklos mokiniais bei darbščiais juos lavinančiais mokytojais.