Juknaičiuose aidėjo mokinių chorų dainos

 

choru festivalis_juknaiciai1Juknaičių pagrindinėje mokykloje kas du metus į tradicinį renginį renkasi geriausi rajono ir respublikos dainorėliai. Šiemet į gyvenvietės parko estradą vėl susirinko mokiniai į jau penktąjį ir šiemet jau tarptautinį mokinių chorų festivalį ,,Mes – Pamario vaikai“.

Džiugu, kad šioje mokinių dainų šventėje dalyvavo apie 300 šalies bei rajono mokinių ir svečiai iš Latvijos. Festivalį trankiai pradėjo Šilutės meno mokyklos jaunučių pučiamųjų orkestras (vad. Gražvydas Raila). Vėliau skambėjo dainos latvių kalba, kurias atliko tautiniais kostiumais pasipuošę mokiniai iš Rygos, folkloro ansamblis ,,Spruksti“. Smagias dainas traukė ir gausus tos pačios mokyklos jaunučių choras ,,Mezglini“.

Savo dainomis žavėjo Šiaulių ,,Juventos“ progimnazijos jaunučių choras ,,Pelėdžiukai“ bei vokalinis ansamblis ,,Mergaičiukės“. Sulaukėme nemažo būrio dainininkų ir iš Šilutės rajono mokyklų. Šventėje dalyvavo Meno mokyklos jaunučių choras (vad. Daiva Pielikienė, koncertmeisterė Giedrė Augaitytė), Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos 5-6 klasių ,,Dainos studija“ (vad. Violeta Pociuvienė), Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos popchoras „Saulytė“ (vad. Lijana Šerpytienė), Usėnų pagrindinės mokyklos jaunučių choras ,,Dainorėliai“ (vad. Zosė Židackienė), Žemaičių Naumiesčio darželio – mokyklos popchoras ,,Vaivorykštė“ (vad. Dalia Svirskaitė), Juknaičių pagrindinės mokyklos jaunučių choras (vad. Jūratė Šukienė). Gera buvo klausyti Žemaičių Naumiesčio gimnazijos abiturientės Ievos Predkutės atliekamų dainų, dalyvius žavėjo linksmasis Nežiniukas su draugais, kurie vedė festivalį. Dvi valandos, kupinos skambių dainų ir puikios nuotaikos, pralėkė akimirksniu, o šventę vainikavo dvi finalinės visų dalyvių jungtinio choro dainos.

Tikimės, kad po dviejų metų dar didesnis būrys dainuojančių mokinių atvyks į mokinių chorų festivalį.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.