Juknaičiuose – tradicinis „Kalėda 2013“

juknaiciu krepsinisBaigiantis metams gausus krepšinio mėgėjų būrys iš visos seniūnijos ir kaimyninių gyvenviečių tradiciškai rinkosi į Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salę. Čia vyko  kasmetinis krepšinio turnyras „Kalėda-2013“.

Ar nenusibodo sena tradicija? Atsakymo sulaukėme, kai pradėjo registruotis komandos. Dalyvavo net vienuolika komandų!

Juknaičiams atstovavo penkios komandos: dvi – mokyklos vaikinų ir trys – bendruomenės. Iš Pašyšių atvyko 3 komandos, po vieną – iš Paleičių, Leitgirių ir Pagrynių.

Dėl patekimo į pusfinalį komandos kovojo taškas į tašką. Pusfinalyje dėl III-IV vietos susirungė Pagrynių ir Juknaičių „Giminių“ komandos. Nugalėjo „Giminės“.

Finalinėje kovoje susitiko Paleičių ir Juknaičių – pernykščio turnyro nugalėtojų – komanda. Kova tikrai buvo verta finalo. Nugalėjo svečiai iš Paleičių.

Po atkaklių rungtynių geriausi komandų snaiperiai rungėsi tritaškių metimo varžybose.

Mokyklos direktorė Violeta Šimelionienė kasmet apdovanoja taurėmis naudingiausią turnyro žaidėją ir taikliausią tritaškių metiką. Naudingiausiu turnyro žaidėju tapo Darius Balčėnas iš Paleičių, o taikliausiai tritaškius mėtė juknaitiškis Mantas Šerpytis. Komandinius prizus įsteigė Juknaičių bendruomenė.

Turnyrui teisėjavo moksleivių lygos licencijas turintys teisėjai Aurimas Girskis ir Lukas Bulsis.