Juknaičiuose – tradicinis krepšinio turnyras „Kalėda- 2015“

krepsinis juknaiciuoseJau 29 metus Juknaičių pagrindinė mokykla Kalėdų išvakarėse telkia seniūnijos krepšinio mėgėjus į krepšinio turnyrą. Todėl turnyras vadinasi „Kalėda“.

Šiemet net 12 komandų iš visos seniūnijos vėl rinkosi į Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salėje surengtą tradicinį turnyrą 3×3.

Sporto šventės dalyvius pasveikino Juknaičių pagrindinės mokyklos direktorė Violeta Šimelionienė ir seniūnas Alfredas Gaubys. Turnyrui teisėjavo buvęs Juknaičių mokyklos mokinys Tadas Rumkis ir Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje teisėjaujantis šilutiškis Lukas Bulsis.

Juknaičių gyvenvietei atstovavo penkios komandos, Pašyšių – trys, po vieną – iš Leitgirių, Kanteriškių ir Usėnų kaimų. Po atkaklių kovų pusfinalyje susitiko „Juknaičiai“, „Usėnai“, „Leitgiriai“ ir „Judesys“.

Dėl trečiosios – ketvirtosios vietų kovojo „Leitgirių“ ir „Judesio“ komandos. Nugalėtojams išaiškinti prireikė net dviejų pratęsimų, po kurių III vietą laimėjo „Leitgiriai“.

Didžiajame finale susitiko „Juknaičiai“ ir „Usėnai“. I vietą laimėjo juknaitiškiai, antroje liko usėniškiai.

Po rungtynių vyko tritaškių mėtymo varžybos, kuriose dalyvavo po vieną kiekvienos komandos narį. Taikliausio tritaškių metiko taurę laimėjo Donatas Mitkus iš „Leitgirių“ komandos, jis apdovanotas Juknaičių seniūno įsteigta taure.

Kasmet varžybose renkamas naudingiausias žaidėjas, šiemet juo tapo usėniškis Vitalijus Misius. Jį savo įsteigtu tradiciniu prizu apdovanojo mokyklos direktorė V.Šimelionienė.

Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir taurėmis, kurias įsteigė Juknaičių sporto klubas, visoms komandoms įteikti padėkos raštai už dalyvavimą.

Žaidėjai atsisveikino iki kitų metų jubiliejinio – 30-ojo turnyro, tačiau pageidavo ir toliau kiekvieną savaitę rinktis mokyklos sporto salėje ir intensyviai sportuoti.