Juknaičiuose – tradicinis krepšinio turnyras „Kalėda – 2016“

juknaiciu krepsinis_nugaletojai_emigrantaiJau keletą metų vėlyvą rudenį Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salėje vakarais renkasi sportuoti jaunimas iš visos seniūnijos. Į sporto salę vyrus atveda ne tik noras sportuoti, bet ir noras geriau su komanda pasiruošti tradiciniam krepšinio turnyrui „Kalėda“ (3×3).

Gruodžio 29 d. gausus krepšinio mėgėjų būrys tradiciškai rinkosi į Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salę. Čia kasmetiniame krepšinio turnyre „Kalėda“ dalyvavo 11 komandų.

Juknaičių gyvenvietei atstovavo 7 komandos: iš Pašyšių, Usėnų, Saugų kaimų atvyko po vieną komandą, varžybose dalyvavo ir į gimtuosius kraštus atostogauti grįžusių „Emigrantų“ komanda.juknaiciu krepsinis_II_vieta_juknaiciai

Turnyro kovos vyksta dviejose pogrupiuose, jos visada būna labai atkaklios. Į finalą iškopė „Saugų“, „Juknaičių“, „Emigrantų“ ir „Šeimos“ komandos.

Pirmąją vietą laimėjo „Emigrantai“, antri liko „Juknaičiai“, trečia – „Šeimos“ komanda, kurioje rungtyniavo jauniausias varžybų žaidėjas antrokas Vitoldas Gavėnia.

Naudingiausio krepšinio turnyro žaidėjo prizą iškovojo „Saugų“ narys Gvidonas Gailius. Tradicinę taikliausio tritaškių metiko taurę, kurią įsteigė Juknaičių seniūnas Alfredas Gaubys, laimėjo „Emigrantų“ žaidėjas Renatas Zapolskis.

Juknaičių pagrindinės mokyklos direktorė Violeta Šimelionienė kasmet nugalėtojus apdovanoja diplomais, medaliais ir taurėmis, kurias įsteigia Juknaičių sporto klubas, o visoms komandoms įteikia padėkos raštus už dalyvavimą krepšinio turnyre. Be to, šiemet V.Šimelionienė įsteigė naują prizą, kuriuo apdovanojo jauniausią turnyro žaidėją V.Gavėnią.

Po varžybų dalyviams visada primenama, kad jie bus laukiami  ir kitų metų „Kalėdoje“, nes visiems sporto sirgaliams būna smagu stebėti tokias rungtynes, kuriose žaidėjai negaili nei jėgų, nei entuziazmo.