Juknaičiuose vyko krepšinio turnyras „Kalėda“

kaleda juknaiciaiDaug metų Juknaičių pagrindinėje mokykloje organizuojamas tradicinis krepšinio turnyras „Kalėda“. Pastaruosius 3 metus į jį įsitraukia seniūnijos kaimų sportininkai, prie turnyro organizavimo prisideda ir kaimų seniūnaičiai.

Nuo spalio mėnesio dalyviai treniruojasi mokyklos sporto salėje, kuri 2 kartus per savaitę yra atvira visiems, norintiems sportuoti. Kasmet į turnyrą aktyviai įsijungia Pašyšių bendruomenė. Šiemet turnyre „Kalėda 2012“ rungėsi dvi komandos iš Juknaičių, po 1 – iš Leitgirių ir Paleičių ir net 3 – iš Pašyšių.

Dėl patekimo į pusfinalį komandos kovojo taškas į tašką. Pusfinalyje susirungė Pašyšių-3 ir Pašyšių-2 bei Juknaičių-2 ir Juknaičių-1 komandos. Į finalą iškopė Pašyšių-3 ir Juknaičių-2 komandos. Finalinę kovą laimėjo jaunieji juknaitiškiai Artūras Grygelis, Ramūnas Petkelis ir Dominykas Gailius.

Prizines vietas užėmusias komandas taurėmis apdovanojo Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Šimelionis. Jis prisiminė šių turnyrų pradžią, istoriją ir palinkėjo gražiai tradicijai gyvuoti dar daug metų.

Naudingiausio žaidėjo prizu, įsteigtu Juknaičių pagrindinės mokyklos direktorės Violetos Šimelionienės, apdovanotas A.Grygelis.

Po atkaklių kovų komandų geriausi snaiperiai rungėsi tritaškių varžybose. Nugalėjo juknaitiškis A.Grygelis (15 taškų). Nedaug nuo jo atsiliko (3 taškais) leitgiriškis Donatas Mitkus.

Kalėdinėje krepšinio šventėje sportinę nuotaiką kėlė Juknaičių pagrindinės mokyklos merginų šokių grupė (vad. Lina Šaulytė).

Džiugu, kad šiemet turnyrui teisėjavo moksleivių lygos licenciją turintis Kūno kultūros akademijos I kurso studentas Aurimas Girskis ir buvę mūsų mokyklos mokiniai Tomas Pėteris ir Tadas Rumkis, kuris talkina kasmet.