Juknaitiškis T. Gečas – Europos veteranų klasikinės jėgos trikovės čempionas

 

CEMPIONAS _1Šilutės savivaldybės vadovai priėmė ir atminimo dovanėlę įteikė sportininkui Tadui Gečui, kuris neseniai sugrįžo iš Vengrijoje vykusio Europos veteranų klasikinės jėgos trikovės čempionato. Minėtose varžybose 42 metų juknaitiškis tapo čempionu. Trikovės varžybose jis su 292,5 kg svorio štanga pritūpė, atliko 190 kg štangos spaudimą gulomis bei nuo žemės atkėlė 300 kg svorį. Visų šios trikovės rezultatų suma – 772,5 kg ir užtikrino T. Gečui varžybų nugalėtojo titulą.

T. Gečas šiuo neolimpinės srities sportu užsiima jau 12 metų. Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis prisipažino, kad ir jis apie tokią sporto šaką ir ją kultivuojančių šilutiškių sportininkų pasiekimus dar nebuvo girdėjęs. Tačiau dabar, kai iškovotas toks pasiekimas, meras T. Gečą paprašė informuoti apie kiekvieną sportinę išvyką bei pažadėjo padėti ieškoti paramos kelionėms.

T. Gečas pasakojo, kad veteranų klasikinės jėgos trikovės sportu užsiima 12 metų ir treniruojasi dažniausiai tėvų sodyboje, asmeninėje treniruočių bazėje. Be to turi abonentą ir sporto centre „Atėnai“.

Treniruojasi jis 3 kartus per savaitę po pusantros valandos.

T. Gečas su žmona augina tris vaikus, dirba Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinėje. Kada ir į kurias varžybas vykti jis pasirenka dažniausiai iš anksto, prisitaikydamas varžyboms ir savo atostogas. Sportininkas džiaugiasi, kad vadovybė ir kolektyvas pritaria tokiam jo laisvalaikio pomėgiui. Sportininkas yra registruotas sporto federacijoje, ji apmoka varžybų starto ir dopingo kontrolės išlaidas, o kitos išlaidos yra pačio varžybų dalyvio reikalas. Tad dažniausiai jo išvykų į varžybas parama yra šeimos, brolių ir artimiausių draugų paaukotos lėšos.