K. Budvytis „Gintarinės jūrmylės“ bėgime – antras

Smiltynės miškais ir pajūriu besidriekiančią „Gintarinės jūrmylės“ trasą šiemet bėgo per 500 dalyvių, mėgėjai ir profesionalūs sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Ukrainos. Varžybos atviros įvairaus amžiaus ir pasirengimo dalyviams.

Šilutės sporto mokyklos auklėtinis K. Budvytis „Gintarinės jūrmylės“ bėgime iškovojo sidabrą.

„Gintarinė jūrmylė“ – vienos seniausių bei ilgiausiai Lietuvoje vykstančių bėgimo varžybų, pradėtos rengti 2001 metais. Be to – vienintelės, kurių distancija matuojama jūrmylėmis (1 jūrmylė – 1852 m.). Lengvosios atletikos profesionalai vyrai bėga 6 jūrmyles, moterys – 3. Visi kiti, tarp jų ir vaikai, bėga 1 arba 0,5 jūrmylės.

Sparčiai tobulėjantis Šilutės sporto mokyklos auklėtinis (trenerė Lina Leikuvienė) Kostas Budvytis bėgdamas 1 jūrmylę iškovojo antrą vietą 2008-2011 m. gimusiųjų grupėje.

Pasak L. Leikuvienės, – varžybos pasižymėjo ne tik dalyvių gausa, puikiomis dovanomis, kareiviška koše, arbata, bet ir gera organizacija. Šios varžybos – tai šventė, į kurias visada norisi sugrįžti.

Renginio sumanytojai – Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacija ir VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Renginį įgyvendinti padeda gausus būrys rėmėjų – uosto įmonių ir kitų Klaipėdos bendrovių. Visi šių XXI tarptautinių bėgimo varžybų rezultatai skelbiami svetainėje www.gintarinejurmyle.lt