K.Jašauskaitė ir Dž.Kinčius – trišuolio čempionai

lengvoji alytujePaskutinį birželio savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Jose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Stasys Oželis, Medardas Urmulevičius ir Lina Leikuvienė. Mūsiškiams pavyko iškovoti net 6 prizines vietas.

Puikius rezultatus pasiekė bei čempionais tapo trišuolininkai Kristina Jašauskaitė ir Džordanas Kinčius.

K.Jašauskaitei tarp 13 varžovių pavyko nušokti 11,04 m ir iškovoti I vietą. Komandos draugas Dž.Kinčius buvo geriausias tarp 14 trišuolininkų ir taip pat iškovojo čempiono vardą, nušokęs 12,55 m. Jis taip pat iškovojo III vietą ir šuolio į tolį rungtyje.
Rimvydas Anukas 1500 m bėgimo distancijoje, o Jokūbas Tubutis – 400 m distancijoje iškovojo antrąsias vietas ir ruošiasi liepos 23 d. atstovauti Lietuvos jaunučių rinktinei Pabaltijo varžybose.

Aurimas Bendžius užėmė III vietą 1500 m bėgime su kliūtimis.

Labai nedaug iki prizinių vietų trūko Aleksui Vaitiekui, kuris dalyvavo šuolio į aukštį rungtyje, bei J.Tubučiui, kuris bėgo 800 m, – jie užėmė ketvirtąsias vietas.

Gerą asmeninį rezultatą pasiekė ir disko metikas Justas Stulpinas – iš gausaus būrio dalyvių jis užėmė VI vietą.
Jauniausia Šilutės komandos narė Jurgita Rudytė, tik šį pavasarį pradėjusi mokytis ieties metimo, varžybose pasiekė asmeninį rezultatą ir iškovojo V vietą.

Pasak trenerių, labai smagu, kad žaidynėse visų prizininkų treneriai buvo pagerbti ir apdovanoti medaliais bei diplomais kartu su auklėtiniais.