K.Kemzūra Amerikoje lanko rinktinės kandidatą šilutiškį D.Dulkį

Kęstutis Kemzūra. / ELTA nuotr.Kęstutis Kemzūra praeitą savaitę išvyko į JAV. Dvi savaites kitoje Atlanto pusėje praleisiantis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris aplankys nacionalinės komandos kandidatą Deividą Dulkį ir Liną Kleizą.

„Apie D.Dulkį girdėjau daug gerų atsiliepimų, o jis sužaidė keletą per visą pasaulį nuskambėjusių rungtynių. Noriu pamatyti, kaip jis žaidžia, pabendrauti tiek su juo, tiek su jo treneriu“, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ tvirtino K.Kemzūra.

Prieš mėnesį 23 metų 198 cm ūgio šilutiškis D.Dulkys buvo pripažintas naudingiausiu NCAA savaitės krepšininku. Tokio įvertinimo lietuvis susilaukė rungtynėse su garsiuoju Šiaurės Karolinos universitetu pelnęs 32 taškus, pataikęs 8 tritaškius iš 10 bei atvedęs savo ekipą į pergalę.

K.Kemzūra prisipažino įtraukęs D.Dulkį į išplėstinį Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašą, tačiau pažymėjo, kad perspektyvus gynėjas jokių garantijų dėl vietos komandoje neturi.

Šį sezoną NCAA pirmenybėse D.Dulkys, kuris žaidžia Floridos universiteto ekipoje, vidutiniškai pelno po 7,2 taško, atkovoja po 2,4 kamuolio, o tritaškius meta 39,4 proc. taiklumu.

Viešnagei baigiantis K.Kemzūra vyks į Torontą, kur stebės kelias „Raptors“ klubo rungtynes NBA čempionate bei susitiks su nacionalinės komandos lyderiu L. Kleiza, – informuoja „BasketNews.lt“.

„Noriu aplankyti Liną, pasižiūrėti kaip jam sekasi bei pamatyti kelias „Raptors“ rungtynes. Norėčiau stebėti ir ekipos treniruotes, tačiau tuo metu, kai būsiu Kanadoje, jie žais kelias dienas paeiliui ir pratyboms neturės laiko“, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė K.Kemzūra.

basketnews logo