K. Mačijauskas: „Norime būti tarp keturių stipriausių komandų“

Šilutės „Šilutė“, vadovauja vyriausiojo trenerio Kęstučio Mačijausko, įpusėjus „7bet-NKL“ čempionatui turnyrinėje lentelėje užima 7 vietą (11 pergalių ir 11 pralaimėjimų).

„Šilutė“ „7bet-NKL“ čempionate šiuo metu užima 7 vietą. (Sergejaus Gvildžio nuotr.).

Pasak K. Mačijausko, 2021 metai komandai buvo neblogi. Praeitame sezone esant pandemijai ir žaidžiant be žiūrovų, komanda sugebėjo prasibrauti į ketvirtfinalį ir „įkąsti“ būsimiems lygos čempionams. Šis sezonas džiugina, kad rungtynes komandos ištikimieji fanai jau gali stebėti gyvai.

„Kol kas 7 vieta tenkina mus iš dalies, norime būti tarp keturių stipriausių komandų. Kitais metais reguliariajame sezone teks sužaisti dar 4 varžybas ir tada spręsis, ar pateksim į pirmąjį septynetą, ar į antrąjį. Septintuko grupėje dar sužaisim po 2 kartus su varžovais ir prasidės atkrintamosios varžybos. Tikimės patekti į pirmąjį septintuką ir gerai pasirodyti atkrintamosiose varžybose“, – neseniai atšventęs savo gimtadienį mintimis su „Šilutės naujienomis“ dalinosi K. Mačijauskas.

Sveikiname trenerį ir linkime gerų ateinančių metų!

2022 metais „7bet-NKL“ čempionato rungtynes mūsiškiai pratęs išvykoje sausio 6 d., žais su Kauno „Žalgiris – 2“ komanda (4 vieta). Sausio 8 d., 16 val. šilutiškiai rungtynes žais namuose (Vydūno gimnazijos sporto salė) su „Mažeikių“ krepšininkais, turnyrinėje lentelėje užimančiais 10 vietą.