Ką nepamirštamo padovanoti jaunavedžiams vestuvių proga?

1.24Vestuvių proga – ypatinga ir jaunavedžius visada norisi apipilti džiuginančiomis bei įsimintinomis dovanomis, kurios nedulkėtų stalčiuose ir kaskart šildytų širdį.
„DifferentWe“ turi pasiūlymą! Jauniesiems įteikite Jaunavedžių dėžutę, kurioje būtų pasirinkto modelio madinga, nėriniuota pižama, siūta iš šilko jaunajai ir tokio paties audinio vyriški šortai jaunajam. Komplektas taip pat būtų išsiuvinėtas pasirinktos spalvos jų vardo ir pavardės inicialais. Yra galimybė išsiuvinėti auksinėmis gijomis, taip pat – sidabrinėmis, baltomis, juodomis. Viskas priklauso nuo Jūsų skonio ir noro!Different WE_piama_su_nriniais_ikirptje_gesinta_roin_spalva_Differentwe

Išskirtinės tik įsimylėjėliams skirtos pižamos dovanojamos supakuojant jas į prabangią, magnetinę dėžutę su dekoro elementais. Baltos drožlės, ekologiškas ir labai saldus medutis iš Lietuvos ūkininko rankų bei medui skanauti skirtas šaukstelis – tai priedas prie pagrindinės dėžutėje esančios dovanos – pižamos. Nepakartojama dovana, ypač tinkanti medaus mėnesiui – medų kopinėti ir džiaugtis vienas kito buvimu šalia.

Tokios dėžutės, skirtos jauniesiems vestuvių proga, nėra brangios, jos puikiai tinka vietoj gėlių arba kaip prabangus, akį džiuginantis priedas prie dovanos.

Šią dovaną vestuvių proga – dėžutę jauniesiems iš „DifferentWe“ – jau pasirinko daugiau nei 200 žmonių per šį vestuvių sezoną. Ji žaibišku greičiu populiarėja dėl savo universalumo, unikalumo ir galimybės dovaną suasmeninti inicialais.

Svarstote, ką dovanoti jauniesiems prie bažnyčios ar civilinės metrikacijos skyriaus? Neabejokite, prie bažnyčios jaunieji laukia glėbio gėlių ir mielų smulkmenų nuo kolegų, draugų, giminaičių. Tad nustebinkite jaunuosius šia, tik jiems skirta dovana.

„DiferentWe“ pasiūta ir sukomplekuota dovana – puikus ir ilgai džiuginantis sveikinimas vestuvių proga!