Ką žada jums žvaigždės šią savaitę?

 

art-2686809 960_720Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Jokiu būdu neskubinkite įvykių, viskam savas laikas. Sulėtinkite tempą bent iki savaitės vidurio. Ketvirtadienis bus kupinas kontrastų – vieniems viskas eis kaip iš pypkės, kitiems viskas kris iš rankų. Šeštadienis, sekmadienis tinkami tolimesnėms išvykoms.

JAUTIS

Gali būti, kad teks išvykti į komandiruotę. Tai padės jums prasiblaškyti, atgauti pasitikėjimą. Pasistenkite atsisakyti alkoholio, puikiai žinote, kad ne visada sugebate save kontroliuoti, be to, kitos dienos pasekmės būna nekokios. Tad nenuodykite organizmo ir negadinkite nuotaikos aplinkiniams.

DVYNIAI

Visa savaitė bus gana nerami, jaudins problemos tarpusavio santykiuose. Gali būti, kad įsivelsite į romantišką nuotykį, kuris jums apsuks galvą. Elkitės išmintingai ir neskubėkite priimti sprendimų. Galbūt reikėtų apsilankyti su savo antrąja puse pas psichologą.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galite sutikti žmogų, su kuriuo jums taps malonu leisti ne tik darbo laiką, bet ir pietų, tas žmogus gali būti ir priešingos lyties. Mėgaukitės savo sugebėjimu kontroliuoti pokalbio, santykių eigą. Daugiau vartokite žaliosios arbatos, citrinų – jos ne tik pašalins įsisenėjusias ligas, bet ir leis atsikratyti papildomų kilogramų.

LIŪTAS

Elkitės racionaliai ir apdairiai. Geriau seksis tiems, kurie tiksliai žino, ko nori. Nelaukite malonių iš kitų, verčiau pats imkite iš gyvenimo savo pyrago dalį. Venkite paskalų, spręskite savo problemas. Savaitgalį gali nustebinti netikėti, radikalūs pokyčiai artimų draugų ar giminaičių gyvenime.

MERGELĖ

Jūsų gyvenime vis daugiau laiko pradeda užimti bendravimas su žmonėmis. Seksis tiems, kurie kitą savaitę turės dalyvauti diskusijose, skaityti pranešimus, pateikti ataskaitas ar bandys sudaryti kontraktą. Stiprinkite savo autoritetą, kelkite pasitikėjimą kolegų akyse, nepamirškite ir išorinio grožio.

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį gali paaiškėti, kad seni geri metodai nebetinka – laikas išbandyti naujus. Aplinkiniai turbūt mėgins jums patarti, tačiau pasikliaukite tik savo intuicija – neapsiriksite. Trečiadienį, ketvirtadienį net oras bus įkaitęs nuo įtampos. Penktadienį turite teisę į viską spjauti ir skirti laiko sau.

SKORPIONAS

Likimas šią savaitę jums numatęs ne vieną išbandymą. Prireikus verčiau kvieskitės kompetentingą specialistą, nepasikliaukite geranoriškų draugų ar pažįstamų pagalba. Savaitės viduryje greičiausiai sudarysite palankų sandėrį. Metas ypač sėkmingas verslininkams.

ŠAULYS

Nuo pat pirmadienio būsite nusiteikęs romantiškai, gyvensite savaitgalio prisiminimais. Niekaip neapsispręsite, ką jaučiate žmogui, su kuriuo neseniai susipažinote – draugiškus jausmus ar šį tą daugiau. Ketvirtadienį užgriuvę reikalai grąžins į realybę. Penktadienį nuo pietų imsite laukti savaitgalio.

OŽIARAGIS

Visai suprantama, jei savaitės pradžioje jausitės išsekęs – koks savaitgalio poilsis, tokia naujos savaitės pradžia. Jei neturite jėgų, neforsuokite – verčiau keletą dienų nieko neveikite, o nuo trečiadienio su nauja energija kibkite į darbus. Savaitgalį kils minčių išmėginti naują strategiją – greičiausiai ji ar jis sureaguos ir pakvies jus į ilgai lauktą pasimatymą.

VANDENIS

Tinkama savaitė įvesti tvarką. Šis pasakymas galioja visoms sritims, pradedant namais ir baigiant savo organizmu. Ko jums reikia kitą savaitę – arba keleto dienų aktyvaus fizinio darbo, arba kelių dienų iškrovos – organizmui būtina pailsėti ir atsistatyti. Jeigu turite galimybę, pasimėgaukite šviežiomis sultimis.

ŽUVYS

Ši savaitė – ramybės sala prieš ateinančiąją. Turėsite daugiau laisvo laiko, progų ir galimybių šiek tiek pailsėti, prasiblaškyti. Ketvirtadienį nepasiduokite neigiamoms emocijoms – žvirbliu išskridęs žodis dažnai grįžta jaučiu. Savaitgalio planus gali sužlugdyti nelaukti svečiai.