Kaip apsaugoti mobilaus telefono ekraną nuo nemalonumų?

Šiuolaikinių mobiliųjų telefonų Achilo kulnas yra ekranas. Mobiliųjų telefonų technologijų centro duomenimis, net trys penktadaliai į paslaugų centrą išsiųstų prietaisų skundėsi ekrano gedimo simptomais. Išties, pasak specialistų, tai vienas dažniausių gedimų, kuriuos galima įvardinti.

Ekranas yra trapiausia mobiliojo telefono dalis, tačiau, deja, jį sunku apsaugoti

Išmanieji dėklai, priklausomai nuo jų tipo, gali žymiai pagerinti ekrano apsaugą, tačiau jie taip pat negali garantuoti 100% saugumo. Geriausias sprendimas, užtikrinantis ekrano sveikatą per jūsų prietaiso gyvavimo ciklą, yra telefono draudimas. Leiskite jam susidoroti su bet kokiais ekrano pažeidimais, pakeisdami seną ekraną nauju. Daugiau nei 60 proc. negarantinio remonto atvejų yra susiję būtent su ekrano pažeidimu. Negarantiniais gedimais laikomi tie, kurie atsiranda dėl vartotojo kaltės. Kalbėdami apie dažniausius garantinius gedimus, atsirandančius ne dėl vartotojo kaltės, išskiriame nusiskundimus dėl lėto telefono veikimo. Nors tokios problemos būna susiję su procesoriaus pajėgumų ar operatyvinės atminties trūkumu, dažniausiai įrenginiai lėtai pradeda veikti dėl atsisiųstų mobiliųjų programėlių kaltės. Tai programiniai veikimo sutrikimai, kurie gali būti sutvarkomi tiesiog atnaujinant gamyklinius parametrus.

Tarp kitų dažniausiai pasitaikančių gedimų ryškiausia – pakrovimo problema

Šio tipo gedimai dažniausiai apima įkrovimo jungtis, mobiliųjų telefonų įkroviklius ar maitinimo laidus, kurie dėl nusidėvėjimo nebeveikia. Mobiliųjų telefonų gamintojai suteikia garantiją originaliam įkrovikliui, tačiau pastebėjome, kad juo naudojasi labai mažai žmonių. Jei įkroviklis sugenda dėl nusidėvėjimo garantiniu laikotarpiu, pravartu suprasti, kad gali būti pakeistas nauju,- susidėvėjimas taip pat yra problema, susijusi su įkrovimo jungtimi. Šiuolaikiniai mobilieji telefonai turi būti įkraunami dažnai – kartais kelis kartus per dieną. Dauguma žmonių naudojasi telefonu kraudamiesi. Kai jungtis dažnai prijungiama ir purtoma, krovimas nutraukiamas. Kad išvengtumėte šio gedimo, turite pakeisti savo įpročius – geriausia nenaudoti telefono įkrovimo metu. Kiekvienas išmanusis telefonas anksčiau ar vėliau susiduria su akumuliatoriaus veikimo sutrikimais. Jei akumuliatoriaus bėdos išryškėja garantiniu laikotarpiu, jis yra pakeičiamas nauju. Tuo tarpu pasibaigus garantijai žmonės turi apsispręsti keisti bateriją ar įsigyti naują telefoną.

Net ir stipriausiems NOKIA telefonų atstovams reikalingas remontas

Dažniausiai klientai susiduria su telefono ekrano ir baterijos gedimais, o šaltuoju metų laiku ypatingai padaugėja atvejų, kai telefonai sugenda dėl sąlyčio su vandeniu. Itin dažnas gedimas yra nusidėvėjusi ar kitaip sugedusi Nokia telefono baterija. Paprastai būdingi pirmieji požymiai yra sumažėjęs akumuliatoriaus našumas: Jūsų telefonas greitai išsikrauna arba išsijungia, net jei ekrane matote, kad įkrovimo lygis yra aukštas. Taip pat vienas iš atitarnavusios baterijos požymių yra ženkliai pailgėjęs telefono reakcijos laikas į jame atliekamus veiksmus. Patikrinti telefono baterijos būklę palikite mums – su specialia programine įranga mes atliksime nemokamą telefono baterijos diagnostiką ir informuosime Jus apie Nokia telefono baterijos keitimo kainą. Nokia remontas Sinertoje – geriausias pasirinkimas. Čia remontuojami visi modeliai, tokie kaip Nokia 9 ir kiti.