Kaip atsikratyti senais baldais?

 

Untitled-7 copyNereikalingi baldai tikrai neturėtų keliauti tiesiai į bendrojo naudojimo šiukšlynus. Pirmiausia senus baldus galima prikelti naujam gyvenimui, antra – jie gali būti vežami į specialius konteinerius, kur baldai dažniausiai išardomi ir tuo pačiu panaudojami dar kartą.

Geri baldai, galiausiai, tikrai neturi būti išmetami, kadangi dažnam jie gali būti reikalingi ir net tapti labai puikia namų puošmena.

Akivaizdu, kad yra ne viena baldų panaudojimo alternatyva tada, kai jiems Jums jau nebėra
reikalingi. Trumpai aptarsime visas.

Senų baldų panaudojimas

Pirmiausia siūlome pagalvoti, yra tikrai neturite vietos kur net ir senas baldas gali būti prikeliamas naujam gyvenimui. Pavyzdžiui, senos kėdės bei sofos labai dažnai komplektuojamos soduose bei garažuose. Taip pat senas sodas padengus nauju gobelenu – jos vėl labai puikiai atrodys. Tokiu atveju galbūt net nebenorėsite atiduoti baldo. Pagalvokite, galbūt jam reikia tiek mažai, kad jis vėl Jums tarnautų.

Senų baldų atidavimas

Dar gana geri baldai gali būti atiduodami tiems, kuriems jų reikia. Žinoma, gerbkite ir save, ir tuo pačiu kitus – nedovanokite tokių baldų, kurie jau nebeturi galimybės gyventi.

Tačiau nepamirškite, kad aptvarkius galima juos padovanoti tiems, kuriems tai bus puiki namų puošmena.

Baldų vežimas į spec. punktus

Galiausiai, nereikalingus baldus reikia utilizuoti. Tačiau ne vežti į bet kokius šiukšlynus, tačiau pasirūpinti, kad jai būtų panaudojami dar kartą. Tam puikiai tinka specialūs šiukšlynai, kurie yra visuose didesniuose šalies miestuose.

Neterkšite gamtos ir tuo pačiu neterškite savo namų. Yra labai daug vietų, kuriose galima eksploatuoti baldus, tad siūlome kuria nors pasinaudoti ir tuo pačiu suteikti sau galimybę naujam gyvenimui prikelti net ir gana seną namų interjerą. Juk gera gyventi gražiai, o baldai internetu gana pigūs, tad reguliariai atnaujinti namus nebus brangu.