Kaip išmokti keliauti pigiau?

 

Untitled-1 copyVisuomet norisi išleisti savo uždirbtus pinigus kuo efektyviau. Juk jei už tą pačią kainą galime gauti daugiau, kodėl praleisti tokią galimybę ? Niekada nepasigailėsime sutaupę papildomų pinigų, juk juos galima išleisti kitur arba tiesiog sutaupyti. Ta pati situacija ir keliaujant. Jei mūsų kelionių biudžetas ribotas, galime pasistengti ir su turima suma nuveikti daugiau, nei siūlo pirmas pasitaikęs pasiūlymas.

Naudokitės pigių skrydžių kompanijomis. Nors tai atrodytų elementaru, bet pirmasis ir tikrai veikiantis žingsnis toks. Šiuo metu yra vykdoma daug tiesioginių skrydžių iš Lietuvos įvairiomis kryptimis. Bilietai daugeliu atvejų būna pigūs net likus nedaug laiko iki skrydžio. Pigiais skrydžiais galima pasiekti ir vietas, kurios reikalauja persėdimų. Vienintelis nepatogumas tas, kad po pirmojo skrydžio teks pasiimti savo registruotą bagažą ir dar kartą jį pateikti registruojantis kitam skrydžiui.

Sekite pigių skrydžių grupes. Tikrai pigūs bilietai į abi puses gali būti rasti socialinių tinklų grupėse ar specialiose svetainėse, kur skelbiama informacija apie avialinijų akcijas ir dėl specialios rinkodaros automatiškai atsirandančias neįtikinamai mažas kainas. Jeigu yra galimybė prisitaikyti prie skrydžio datos, tikriausiai nustebsite, kaip pigiai galima pasiekti kitas pasaulio puses. Patys geriausi pasiūlymai dingsta akimirksniu, todėl norimų bilietų gali tekti palaukti ir tikrinti reguliariai.

Laikas yra svarbu. Jei planuosite kelionę iš anksčiau, galėsite pasirinkti iš daugiau pasiūlymų tiek skrydžiams tiek apgyvendinimui. Greičiausiai iš daugiau pasirinkimų bus galima rasti pigesnių ir labiau patinkančių. Laikas svarbu ir renkantis skrydį. Paprastai skrydžiai, vykstantys nakties metu, anksti ryte yra mažiau populiarūs, todėl jei jums laikas nesukelia problemos rinkitės tokius. Laikas svarbu ir renkantis ne paros laiką, bet sezoną, kuriuo vyks kelionė. Apsilankykite vietovėje tuo metu, kai sumažėja keliautojų srautai. Dar prie šios kategorijos tinka paskutinės minutės pasiūlymai, kai kelionių organizatoriai bando užpildyti grupes ir parduoda likusius bilietus žemiau savikainos.

Padarykite taip, kad jūsų euras būtų vertas daugiau ! Visuomet malonu sutaupyti, o sutaupytas lėšas galėsite išleisti savęs palepinimui kelionės metu arba galėsite pradėti taupyti kitai kelionei dar prieš grįžtant iš paskutiniosios.