Kaip išsiskirti vyriškais aksesuarais?

 

image1Iš pirmojo žvilgsnio gali pasirodyti, kad vyrai skiria mažiau dėmesio ir laiko savo išvaizdai bei aprangai negu dailiosios lyties atstovės. Tačiau iš tikrųjų, lygiai taip pat kaip ir moterims, jiems patinka atrodyti nepriekaištingai.

Kiekvienam vyrui labai svarbu pasirūpinti ne tik savo spintos turiniu. Ne ką mažiau reikšminga pasipuošti ir smulkesnėmis detalėmis taip suteikiant bendram stiliui užbaigtumo ir žavingo išskirtinumo.

Tad kaip ir kokius vyriškus aksesuarus pasirinkti, jei norite sukurti nepaprastą stilių?

Visuomet tinkanti klasika

Jau nuo seniai ypatinga ir neatsiejama stiliaus detale yra laikomi laikrodžiai. Be to, juos galima priderinti prie įvairios aprangos. Pirmiausia, renkantis šį aksesuarą reikėtų atkreipti dėmesį į amžių, aprangos stilių bei veiklą. Tarkime, vyrui, kuris daugiausia laiko praleidžia biure, dalyvauja įvairiuose oficialiuose susitikimuose, geriausia rinktis klasikinio dizaino laikrodžius – aukso, sidabro spalvos metaline apyranke ar stilingu odiniu dirželiu. Jaunuoliams, mėgstantiems laisvalaikio stilių – labiausiai derės sportinio tipo laikrodžiai. Na, o ypatingoms progoms verta pasipuošti išskirtiniu prabangiu akcentu.

Platus šių dienų asortimentas leidžia pasirinkti iš įvairiausių skirtingo dizaino laikrodžių – atraskite savąjį!

Peteliškė – ryškiai asmenybei

Tai aksesuaras, kurį mėgsta charizmatiški vyrai. Jei jums nesvetimas oficialus stilius, kostiumas ir stilingi marškiniai, peteliškė – puikus pasirinkimas norint išsiskirti iš minios. Rinkitės šilkines, linines ar netgi medines įvairių spalvų, raštų ir dizaino peteliškes. Suteikite pabodusiai aprangai naują įvaizdį!

Įvairiausios apyrankės

Išskirtiniu stiliaus akcentu gali tapti apyrankės, kurių šiuo metu yra pačių įvairiausių. Šiuolaikinės vyriškos apyrankės gaminamos iš brangių metalų, įvairių akmenų, odos, stiklo, gintaro, medienos ar kitų medžiagų. Belieka išsirinkti tokią, kuri bus artima jums. Stilingų ir išskirtinių apyrankių galite įsigyti internetu.

Įprastas ar su metalo detalėmis odines apyrankes, gintaro ar akmenių karoliukų apyrankes derinkite laisvalaikiu, o svarbioms progoms pasipuoškite apyrankėmis su prabangių metalų akcentais.

Akiniai – ne tik regėjimo gerinimui

Puikiu stiliaus akcentu gali būti ne tik apsaugantys nuo saulės, tačiau ir korekciniai akiniai. Svarbu, kad akinių rėmeliai tiktų jūsų veido formai. Nebijokite išbandyti įvairių skirtingų variantų, kol rasite tai, kas tinka būtent jums. Rinkdamiesi akinius pasinaudokite ir konsultantų patarimais.

Derinkite ir keiskite akinius atsižvelgdami į aprangos kodą, veiklos pobūdį ar netgi tą akimirką vyraujančią nuotaiką! Taip sukursite skirtingus ir nepabostančius derinius. Verta prisiminti, kad ir akinius galite papuošti – rinkitės įvairias elegantiškas virveles, grandinėles bei karoliukų vėrinius.

Aksesuarai, kuriuos pastebi aplinkiniai, suteikia pasitikėjimo savimi, pabrėžia asmenybę ir priduoda ryškaus išskirtinumo įvaizdžiui. Tegul nedidelės, bet svarbios detalės atskleidžia jūsų stiliaus pojūtį!