Kaip lengvai išpildyti miegamojo erdvę?

Visiems įprasta miegamajame matyti lovą, naktines spinteles ir galbūt komodą. Būtent šie baldai dažniausiai sudaro poilsio kambario pagrindą. Tačiau, jei patalpa yra didelė, vien jų gali nepakakti. Taigi, kaip išpildyti miegamojo erdvę, kad ši išliktų funkcionali, praktiška ir atrodytų stilingai?

Panaudokite patogų fotelį

Minkštas fotelis – tobulai tinka knygos skaitymui ar tiesiog paprasčiausiam atsipalaidavimui su arbatos puodeliu. Kruopščiai priderinus šį baldą, jis gali tapti patraukliu poilsio kambario akcentu. Priklausomai nuo turimos vietos, galima pasirinkti standartinio dydžio fotelį arba šezlongą. Ant pastarojo patogu ir prigulti.

Foteliai gali būti pačių įvairiausių stilių, formų ir spalvų. Todėl atsiveria plačios pasirinkimo galimybės. Pavyzdžiui, klasikiniame miegamajame skoningai dera prabangaus dizaino fotelis su medinėmis kojelėmis. Kuriantiems šiuolaikišką interjerą rekomenduojama išbandyti originalių formų baldus. Tobulas variantas šiuo atveju galėtų būti fotelis su aukštu atlošu ir su juo tarsi susiliejusiais porankiais.

Gausus asortimentas leidžia rinktis iš daugybės skirtingų baldinių apmušalų: nuo itin švelnių natūralių iki žvilgsnį prikaustančių ryškių. Apsisprendimas priklauso tik nuo asmeninio skonio ir norimo sukurti miegamojo įvaizdžio. Jei norisi kažko subtilaus, patariama rinktis šviesaus vienspalvio arba minimaliai raštuoto audinio fotelį. Tiems, kurie ieško išskirtinio poilsio kambario akcento, turėtų patikti žaismingos oranžinės arba prabangios tamsiai mėlynos spalvos baldas.

Priderinkite stilingą pufą

Jei miegamajame nėra labai daug vietos arba norite palikti daugiau laisvos erdvės, galite panaudoti pufą. Šis baldas yra pakankamai nedidelis, todėl jį lengva priderinti įvairiose kambario vietose. Prie lovos kojūgalio labiausiai tinka pailgas suoliuko tipo pufas. Ant jo ne tik patogu prisėsti, bet ir pasidėti įvairius daiktus. Apvalų arba kvadrato formos pufą galima pastatyti prie naktinio staliuko, komodos ar konsolės.

Šie minkšti baldai, taip pat kaip ir foteliai, pasižymi stilių įvairove. Asortimente gausu tiek minimalistinio, tiek prabangaus dizaino pufų su pačių įvairiausių spalvų ir raštų apmušalais. Taigi atrasti asmeniškai sau labiausiai patinkantį baldą turėtų būti pakankamai lengva.

Išnaudokite vertikalią erdvę

Dar vienas baldas, kuriuo galima papildyti miegamojo erdvę, yra lentyna. Joje patogu laikyti įvairius daiktus: nuotraukų rėmelius, knygas, įvairius suvenyrus ir net nedidelius dekoratyvinius augalus. Priklausomai nuo kambario dydžio ir laisvo ploto jame, galima rinktis pastatomą arba pakabinamą lentyną. Tam, kad interjeras atrodytų vientisas, šio baldo spalva turėtų derėti prie kitų miegamajame esančių medinių baldų, tokių kaip naktiniai staliukai ar komoda.

Norint išpildyti poilsio kambario erdvę ne visuomet reikia didelių investicijų. Tam gali pakakti vos vieno ar keleto baldų. Stilingo dizaino, funkcionalios ir praktiškos interjero detalės leidžia mėgautis atpalaiduojančia aplinka. Jei ir jūs norite atnaujinti savo miegamąjį, galbūt dabar pats metas tai padaryti? Juk išsirinkti patinkančius baldus internetu taip paprasta.