Kaip pasirinkti tinkamiausią moterišką laikrodį?

 

Untitled-3 copyKas jau kas, tačiau dailiosios lyties atstovės tikrai mėgsta puoštis. O ar galėtų būti kitaip, juk moterų tokia prigimtis. Tad, nieko keista, kad statistinė dailiosios lyties atstovė turi tikrai ne vieną dešimtį įvairiausių papuošalų – apyrankių, auskarų, kaklo vėrinių, žiedų, sagių, ir, žinoma, laikrodžių.

Verta pastebėti, kad pastaruoju moteriški laikrodžiai išgyvena Renesansą – kone kiekviena dailios lyties atstovės per savaitę bent keletą dienų nusprendžia pasipuošti būtent šia įvaizdžio detale. Taigi, per pastaruosius paskutinius metus, moteriškų laikrodžių pardavimai šoko į neregėtas aukštumas. Na, o, dažna dailiosios lyties atstovė prisipažįsta, kad per metus įsigyja bent po kelis laikrodžius. Viskas puiku, tik kaip pasirinkti tinkamiausią? Turime keletą patarimų, tad būtinai su jais susipažinkite.

Stilius

Vienas svarbiausių klausimų, į kurį reikėtų atrasti atsakymą, yra laikrodžio stilius. Taigi, kokio stiliaus laikrodis jums yra reikalingas? Suradus atsakymą į šį klausimą, pasirinkimo įvairovė sumažės net kelis kartus, tad tinkamiausią laikrodį išsirinkti bus kur kas lengviau.

Metų laikas

Taip pat vertų atsižvelgti ir į metų – ne paslaptis, kad šiltuoju metų laiku labiausiai tiks šviesūs arba ryškūs laikrodžiai; įmantri dizainų laikrodžiai arba tie, kurie bus dekoruoti gėlių, paukščių, augalų atvaizdais. Tuo tarpu atėjus šaltajam metų laikui, reikėtų rinktis tamsesnių spalvų laikrodžius su mažesniu kiekiu dekoro elementų. 

Ne vien tik  prabanga

Tikrai nesuklysime pasakę, kad kiekvienos moters laikrodžių dėžutėje turėtų būti bent keli brangūs laikrodžiai, vis dėlto, ši taisyklė tikrai negalioja visiems tokio pobūdžio gaminiams. Tikrai neprašausite pro šalį, jei įsigysite ir vos kelias dešimtis eurų kainuojantį laikrodį ir juo papildysite kasdienį įvaizdį. 

Forma

Dėmesį reikėtų atkreipti ir į laikrodžio formą. Nors tradicinis ir bene labiausiai mėgstamas variantas yra apvalūs laikrodžiai, vistik nereikėtų bijoti ir eksperimentų. Taigi, tikrai neprašausite pro šalį ir įsigijusios ovalu, stačiakampio ar kvadrato formos laikrodį.

Daugiau apyrankių – daugiau galimybių

Ne paslaptis ir tai, kad būtent laikrodžio apyrankė ypač stipriai prisideda prie jūsų įvaizdžio kūrimo. Na, o, jei norite, kasdien mėgautis vis kitokiu įvaizdžiu, tuomet reikėtų įsigyti kuo daugiau laikrodžiams skirtų apyrankių. Tačiau svarbu nepamiršti, kad kiekviena žaliava, iš kurios yra pagaminta laikrodžio apyrankė, pasižymi tam tikromis ypatybėmis. Štai, pavyzdžiui, metalinės apyrankės gali alergizuoti, tačiau tuo pat metu – ilgai tarnaus ir bus labai atsparios įvairiems įbrėžimams. Na, o pavyzdžiui, odinės apyrankės nesukelia alerginių reakcijų, tačiau tarnauja trumpiau. Galima įsigyti ir laikrodžių, kurių apyrankės yra plastikinės. Vis dėlto, tokia apyrankė neatrodys elegantiškai arba prabangiai, tačiau gali tapti geru variantu siekiant sukurti sportinį stilių. 

Ant rankos – ne vien tik laikrodis

Na, o pabaigai belieka tik prisiminti dar vieną taisyklę: jei norite iš tiesų atrodyti stilingos bei patrauklios, atminkite, kad kokybiškas laikrodis visada puikiai dera su skoningomis apyrankėmis. 

Jei lygintume, kokio dydžio pasiūlą sudaro vyriški laikrodžiai ir kokio dydžio pasiūlą sudaro dailiosios lyties atstovėms skirti laikrodžiai, pamatytume, kad būtent merginoms bei moterims yra skirtas kur kas didesnis pasirinkimas. Taigi, belieka tik pridurti, kad kiekviena silpnosios lyties atstovė tikrai ras savo svajonių laikrodį, ypač, jei užsuks į b-a.eu. Čia net pati išrankiausia pirkėja suras laikrodį, kuris atitinka visus jos keliamus reikalavimus. Įvairių spalvų, formų, stilių bei dizainų laikrodžiai padės sukurti norimą stilių. Tad maloniai kviečiame apsilankyti.