Kaip pasirūpinti nepriekaištinga burnos ertmės priežiūra?

 

chair-2589771 960_720Norint išvengti dažnų vizitų pas odontologą, naudinga pasirūpinti burnos higiena ir laikytis tam tikrų dantų valymo taisyklių. Efektyvesnis dantų valymas ir priežiūra padės išvengti daugelio burnos ertmės susirgimų, todėl vizitai pas odontologą taps kur kas retesni. Sužinokite daugiau apie efektyvius burnos ertmės priežiūros metodus, kuriuos rekomenduoja patyrę specialistai.

Keletas paprastų žingsnių

Jeigu pasiryžote skirti dantų priežiūrai daugiau dėmesio – priėmėte teisingą sprendimą, kuris padės išvengti daugelio rūpesčių ir išlaidų visiems laikams. Štai keletas lengvų žingsnių, kuriuos būtų naudinga paversti savo kasdieniu dantų priežiūros ritualu:

  • Naudokite dantų siūlą. Dantų siūlas padės pašalinti visus, net sunkiausiai prieinamose vietose esančius maisto likučius ir apnašas. Siūlą patartina naudoti prieš dantų valymą, kadangi dantų pasta geriau įsismelkia į išvalytus tarpdančius;
  • Pašalinkite apnašas dantų šepetėliu. Judesiai turi būtų tvarkingi ir ne per smarkūs, kad nesugadintų emalio;
  • Dantų skalavimo skystis padės pasiekti dar geresnius rezultatus ir pašalins nemalonų burnos kvapą;
  • Specialūs plastikiniai tarpdančių krapštukai išvalys apnašas tose vietose, kurių nepasiekia net dantų siūlas.

Be šių paminėtų kasdienių žingsnių, taip pat naudinga bent 1–2 kartus per metus apsilankyti pas odontologą profesionaliai burnos higienai. Atlikus procedūras bus ne tik išvalyti dantys, bet taip pat nustatyti besiformuojantys dantų gedimai, todėl visiems gedimams bus laiku užkirstas kelias ir Jūs daugiau niekada nepatirsite varginančių dantų skausmų.

Daugiau informacijos apie efektyvią burnos ertmės priežiūrą bei teikiamas odontologines paslaugas rasite: http://www.dentalpro.lt/