Kaip sukurti jaukią atmosferą namuose?

Žvarbus vėjas, šaltis ir tamsa pakankamai dažnai tampa slogios nuotaikos priežastimis. Kartais gali atrodyti, jog žiema tęsiasi mėnesių mėnesius ir yra tarsi nesibaigiantis sezonas. Visgi, susikūrus jaukią atmosferą namuose, net ir pats niūriausias oras nebeatrodo toks baisus. Tačiau, kaip tai įgyvendinti?

Subtilus apšvietimas

Bene pirmasis dalykas, kuriuo vertėtų pasirūpinti, norint sukurti jaukią namų aplinką, yra tinkamas apšvietimas. Šiuo atveju jis turėtų būti kuo subtilesnis. Tam ypač puikiai tinka žvakės ir žvakidės. Jos ne tik apšviečia kambarius, bet ir skleidžia malonią šilumą. Todėl namuose įsivyrauja atpalaiduojanti atmosfera. Tam, kad išsirinkti šias interjero detales būtų paprasčiau, patariama atsižvelgti į bendrą interjero dekorą. Žvakės ir žvakidės tiek savo stiliumi, tiek spalvomis turėtų derėti prie kitų namuose esančių detalių.

Subtiliam apšvietimui sukurti galima panaudoti ir lemputes, kurios ypač mėgstamos šventiniu laikotarpiu. Jomis galima dekoruoti įvairias namų vietas: langus, baldus, nišas ir t. t. Per Kalėdas lemputėmis puošiama ir eglutė. Platus asortimentas leidžia išsirinkti asmeninį skonį ir poreikius labiausiai atitinkančias šviečiančias dekoracijas. Itin patogu, kad lemputes galima užsisakyti internetu tiesiai į namus.

Natūralių atspalvių paletė

Dar viena jaukių namų paslaptis – interjere vyraujančios spalvos. Jos be didelių pastangų padeda sukurti norimą atmosferą. Tam, kad namuose tvyrotų ramybė, juose būtų lengva atsipalaiduoti ir pailsėti, rekomenduojama naudoti kuo natūralesnes spalvas. Idealus pasirinkimas – įvairūs žemės tonai, tokie kaip rudi ir pilki. Jiems atskleisti tinka ne tik patrauklios dekoracijos, bet ir stilingi namų apyvokos reikmenys, tokie kaip muilinės, rankšluosčiai ar net šiukšliadėžės rūšiavimui.

Gėlės ir kiti dekoratyviniai augalai

Daugelis tikriausiai sutiks, kad gėlės suteikia namams gyvybės, tuo pačiu ir jaukumo. Visgi gyviems augalams reikia nemažai priežiūros, be to, juos galima laikyti ne bet kur. Kur kas paprastesnis sprendimas yra dirbtinės gėlės, kurios savo išvaizda beveik niekuo nesiskiria nuo tikrų. Jos yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina estetišką dekoracijų išvaizdą ir ilgaamžiškumą.

Norintiems kurti kompozicijas vazose, patariama rinktis atskirus gėlių žiedus ir dekoratyvinių augalų šakeles. Tam, kad derėtų prie jaukaus namų interjero, svarbu nepamiršti atsižvelgti į jų spalvą. Šiuo atveju labai tinka neutralių pastelinių atspalvių dirbtiniai augalai. Vazoninių gėlių mėgėjus turėtų sužavėt dekoratyvinė orchidėja. Baltos spalvos žiedai tobulai dera prie rudų ir pilkų žemės tonų. Tokia gėlė suteikia namams ne tik taip trokštamos gyvybės, bet ir ypatingos estetikos.

Pasirūpinkite, kad namuose šią žiemą būtų jauku ir gera. Papildykite juos patraukliomis interjero detalėmis ir mėgaukitės išskirtine atmosfera. Subtilus apšvietimas, natūralios spalvos ir gėlės leis sukurti aplinką, kurioje kiekvienas šeimos narys galės atrasti ramybę. Nedvejokite ir įsitikinkite tuo patys.

Augalai internetu