Kaip sutikti Juodojo Drakono metus?

palmira-12-virselisJuodojo Drakono, Vandens stichijos ir Vyresniojo Brolio metai prasidės sausio 23 dieną 9.39 val., kai stos Mėnulio jaunatis pagal Tibete vyraujančią metų skaičiavimo metodiką. Pagal tradicinį kinų kalendorių tai bus 4710 metai.

Drakonas – laimės simbolis pagal fengšui. Šie metai itin mėgstami Rytuose, nes atneša laimę, sėkmę, pinigų. Šiemet tai bus jau penktieji Vyresniojo Brolio, Vandens Drakono metai. Vyresniojo Brolio statusas pabrėš tokias Drakono savybes kaip jėgą, atkaklumą, pergalę, laimę. Kartu paslaptingoji Vandens stichija Drakoną iš dalies ramins, kartais lems permainas. Blogiausiu atveju skatins pernelyg pasiduoti fantazijų, įtarimų, intrigų pasauliui.

Vandens Drakonas – vienas aristokratiškiausių ir demokratiškiausių. Retkarčiais net galima jį pakritikuoti ir neužsitraukti dėl to jo rūstybės. Nepaisant to, šis Drakonas mėgsta skintis kelią pirmyn, tik jis yra taktiškas ir nepuola stačia galva per kitus, o geriau panaudoja lengvą spaudimą. Jo problema ta, kad per lengvai prisiima atsakomybę ir retai pagalvoja apie jėgų ribotumą.

Kita vertus, pasitelkę asmeninius stipriuosius charakterio elementus, galime palenkti Drakoną į savo pusę ir puikiausiai pasinaudoti geriausiomis jo savybėmis.

Juodasis Drakonas daugiausia laimės šaltuoju metų laiku. Žiema atneš pergalę. Tuomet drąsiai rizikuokite, ryžtingai įgyvendinkite senus sumanymus, plėskite galimybes. Pavasario sėkmę lems žiemą įgytas pagreitis. Vasara – pasyviausias metas. Bet juk puiku, kai vasara – atostogų laikas, astrologiškai atitinka pasyvųjį periodą, kurį reikėtų skirti poilsiui. Beje, net jei ir teks veikti, nieko naujo nepradėkite – tai kainuos daug jėgų, sveikatos, o rezultatai nebus tokie geri, kaip tikėjotės. Rudenį bus galima imtis naujų užmačių ir jas įgyvendinti per 2012–2013 metų žiemą.

Jei norite įsiteigti Juodajam Drakonui – pasirūpinkite drabužiais, staltiesėmis ir vandens spalvos aksesuarais. Būtinai sulaukite švęsdami Naujuosius metus 3 val., kai pildysis slapčiausi norai.

horo