Kaip turiningai praleisti savaitgalį su šeima?

Untitled4Šeima, tai mūsų didžiausias gyvenime turimas turtas, būtent ji mums padeda judėti į priekį, nepasiduoti ir išlikti pozityviems. Tačiau skubantis gyvenimas, darbų gausa dažnai atima labai daug mūsų laiko ir paskęstame darbuose, o laiko šeimai lieka vis mažiau, kas su laiku turi labai neigiamą poveikį, tiek mūsų savijautai, tiek tarpusavio ryšiui.

Savaitgaliai prabėga akimirksniu, o viskas ką nuveikiate jų metu tėra valgymas, drybsojimas lovoje ir galvojimas, kaip nelaukiate pirmadienio? Na taip būti tikrai neturėtų, norint išvengti tokių problemų siūlome nepasiskandinti darbo rutinoje ir pasistengti bent pora savaitgalių per mėnesį susiplanuoti sau malonų ir smagų laiką drauge. Jei trūksta idėjų ką galėtumėte nuveikti, mes pasiūlysime keletą jums. Vilniaus rajone aplink Nerį turime ne vieną ir ne du įspūdingą žmonių itin mėgstamą taką, kuriuose atsiveria nuostabūs neries vaizdai iš aukštai.

Pasivaikščiokite: jeigu oras jums ne priešas ir lauke nepliaupia lietus vykite pasivaikščioti. Lietuvoje gausu įvairiausių pažintinių takų, ne tik praleisite laiką gryname ore, bet kartu ir pasigrožėsite nuostabia Lietuvos gamta, kurią mes dažnai nuvertiname ir nepastebime kokia ji graži. Turime daug apžvalgos bokštų nuo kurių atsiveria nuostabus miško, upių bei laukų vaizdas. Pastaraisiais keliasi paskutiniais metais daug dėmesio skiriama pažintinių takų atnaujinimui bei žinomumui didinti.

Pasidomėkite kokie renginiai vyksta: Didžiuosiuose Lietuvos miestuose tiesiog gausybė įvairių renginių. Jų spektras toks platus, jog tikrai rasite, kažką tokio kas būtų aktualu jums, pradedant nemokamomis treniruotėmis, pokalbių susitikimais ar didesnio mąsto renginiais kaip kaziuko mugė ar miesto šventės, kur dar visi įvairūs bėgimai, parodos ir panašiai. Tikrai rasite veiklos kuri būtų jums artima ir įdomi.

Untitled 2

Stovyklaukite: pavasario jau sulaukėme, o tai reiškia, kad pamažu ir šilti orai jau turėtų pasirodyti vis dažniau. Jei nesinori daug vaikščioti ar būti žmonių minioje, kodėl gi nepraleidus laiko gamtoje, tik su savo šeima. Nesvarbu kur tai būtų: jūsų kiemas, kažkokia jūsų mėgstama vieta prie ežero ar stovyklavietė miške. Pasiruoškite mėgstamų užkandžių, išsikepkite mėsos ant laužo. Jei nenorite kažkur ruoštis ir vykti galite įsigyti grilį iš kepsnines.lt ir mėgautis nuostabiais patiekalais tiesiog savo kieme.

Atsiribokite nuo technologijų: tapo jau įprasta jog kiekviena diena prasideda nuo ryto telefone, žadintuvas, naujienos, navigacija. Didžioji daugumo žmonių visą dieną nepaleidžia telefono iš rankų, galima sakyti tiesiog gyvena jame. Leiskite sau tokią prabangą pabūti tik su savimi, savo šeima, palikite telefoną ir netikrinkite naujienų kas pusvalandį. Niekam nemalonu bendrauti su žmogumi, kuris nuolat žvilgčioja į telefoną. Paverskite, tai savo tradicija, tegul savaitgalis būna jūsų tarpusavio bendravimo laikas su realiais žmonėmis, taip ne tik sustiprinsite tarpusavio ryšį, bet kartu ir pailsėsite.