Kalėdinės staigmenos pašyšiškiams

pasysiu mokykleles_vaikai_DSCF1902Prieš Kalėdas mažuosius pašyšiškius nudžiugino solidi dovana – jie gavo suremontuotą mokyklėlę.

O visą Pašyšių bendruomenę pradžiugino kaimo bibliotekoje surengtas tradicinis advento vakaras „Ant angelo sparnų“, kurio metu seniūnaitės Elenos Venckienės įžiebtų advento žvakių šviesa užliejo susirinkusiųjų širdis.

Pradinukai turės suremontuotas patalpas

Gruodžio 15 d. į Juknaičių pagrindinės mokyklos Pašyšių skyrių rinkosi mokinukų tėveliai ir svečiai. Direktorė Violeta Šimelionienė ir mokyklėlės remonto darbų rangovas Saulius Šalna džiaugėsi atliktais darbais – apleistose darželio patalpose įrengtos mokymo klasės, erdvi sporto salė, valgyklėlė. Tai tikra kalėdinė dovana mokinukams ir mokytojams.

Nuoširdų ačiū tarė mokytojai ir tėveliai. Šiandien jie džiaugiasi, kad jų mažieji turi galimybę lankyti netoli namų esančią mokymo įstaigą, kuri yra šilta, jauki, šviesi. Estetiška aplinka formuoja vaikų skonį.

Skyriaus bendruomenę pasveikino Juknaičių seniūnas Alfredas Gaubys ir kaimynystėje įsikūrusio Šilutės F.Bajoraičio bibliotekos Pašyšių skyriaus bibliotekininkė Danutė Adomavičienė.

Kalėdų giesmės suskambo bibliotekojepasysiu mokyklele_tevai_DSCF1928

Netrukus bibliotekininkė knygos namuose sulaukė nemažo būrio pašyšiškių, kurie advento metu susirinko pasidalinti laukimo džiaugsmu. Biblioteką užliejo kalėdinių giesmių garsai. Visus užbūrė Rusnės vokalinio moterų ansamblio „Luotužė“ dainos, o sveikinimo žodžiai nepaliko abejingo nė vieno dalyvio.

Kalėdų dvasia visus skatina daryti gerus darbus. Jau penktus metus Lietuvoje vyksta akcija „Knygų kalėdos“, kurios metu šalies bibliotekoms dovanojamos knygos. Didžiulį ryšulį knygų šiemet ras po egle ir Pašyšių bibliotekos skaitytojai. Akcijos metu bibliotekai padovanotos knygos džiugins ir vaikus, ir suaugusius.

Rėmėjams bibliotekininkė D.Adomavičienė padovanojo po angelą sargą, globosiantį visus metus ir priminsiantį apie dosnumą bei gerumą kitiems.

Susirinkusieji prisiminė Kūčių ir Kalėdų prasmę. Bibliotekininkė papasakojo, kaip šventes sutinka šalyse, tapusiose namais mūsų kraštiečiams. Šilti žodžiai vakaro metu ištarti visiems, kurie šiemet buvo su biblioteka, dovanojo knygų. Vakaras baigėsi prie arbatos puodelio su šventiniais palinkėjimais.