Kalėdiniai tinklinio turnyrai tapo tradicija

tinklinis kaledu vyraiJau tapo tradicija, kad tinklinio mėgėjai metus palydi tinklinio aikštelėje. Tokių turnyrų organizatorė Danguolė Černeckytė jau trečią kartą organizavo vyrų kalėdinį tinklinio turnyrą bei antrą kartą – moterų kalėdinį tinklinio turnyrą.

Emocijų ir geros nuotaikos netrūko nei vyriškoje, nei moteriškoje kompanijose.

Vyrų kalėdinis turnyras

Trečiajame kalėdiniame vyrų tinklinio turnyre dalyvavo keturios komandos: Rusnė, Vilkyčiai I, Vilkyčiai II ir Pajūris (Šilalės rajonas). Gaila, bet Šilutės komandos nebuvo – nebe pirmą kartą pavedė organizatorius.

Šio turnyro ypač laukia Vilkyčių jaunimas, nes į turnyrą kviečiamos komandos, kurios tikrai puikiai žaidžia tinklinį. Viena naujokių – Pajūrio komanda.

Šešias valandas vykęs turnyras neleido atsipalaiduoti nei žaidėjams, nei žiūrovams. Kovos buvo įtemptos ir įdomios. Sužaidus ratų sistema, pusfinalyje susitiko Pajūrio ir Vilkyčių II komandos. 2:0 nugalėjo pajūriečiai.

Antrajame pusfinalyje susitiko Rusnės ir Vilkyčių I komandos. Rusniškiai parodė tvirtą charakterį ir nugalėjo šeimininkus 2:0. Tad dėl III vietos teko kovoti abiem Vilkyčių komandoms, nugalėjo Vilkyčių I komanda.

Didžiajame finale susitiko Rusnės ir Pajūrio komandos ir abi buvo vertos Kalėdinės taurės, nes rodė labai gerą tinklinio lygį. Bet nugalėtojas turėjo būti tik vienas ir juo tapo Pajūrio vyrai: R.Pocius, A.Pocius, L.Vingis, R.Vaičiulis, S.Gailius, V.Rupšys ir A.Sarapinas. Jie nugalėjo rusniškius rezultatu 2:0.

Renginio organizatorė D.Černeckytė džiaugiasi, jog yra jaunimo, kuris nori žaisti tinklinį, nes jos tikslas yra populiarinti šią sporto šaką, užimti jaunimą ir įtraukti į sportinę veiklą kuo daugiau žmonių.
tinklinis kaledu moterys
Šventė pavyko puikiai, turnyrą užbaigė Kalėdų Senelis, įteikdamas medalius, dovanas ir taurę.

Moterys taip pat nepamirštos

Vos atsikvėpusi D.Černeckytė suorganizavo ir moterų tinklinio turnyrą, į kurį sukvietė Pajūrio, Saugų, Vilkyčių ir Pagėgių komandas.

Savo pajėgumu komandos buvo apylygės, tad kuri bus turnyro nugalėtoja nuspėti nebuvo įmanoma iki paskutinių varžybų – visos kovos buvo intriguojančios ir įdomios.

Kovą tarp Pajūrio ir Saugų komandų 2:1 laimėjo saugiškės. Paskui Vilkyčių komandą rezultatu 2:1 nugalėjo pagėgiškės.
Kuo toliau, tuo ir žiūrovams, ir pačioms žaidėjoms buvo įdomiau, intriga nuolat didėjo. Pagėgiškių ir saugiškių susitikimas baigėsi 2:1 Saugų komandos naudai. Vilkytiškės nugalėjo Pajūrio komandą 2:1.

Turnyro kulminacija: saugiškės, nugalėjusios vilkytiškes 2:0, užsitikrino I vietą, o pajūrietės, įveikusios pagėgiškes 2:0. – II vietą. Trečios liko vilkytiškės.

5 valandas trukęs turnyras neprailgo. Nors ir pavargusios merginos buvo laimingos, nes patyrė daug gražių emocijų. Už puikų žaidimą Kalėdų Senelis irgi įteikė medalius, saldumynų, linkėdamas visą laiką būti sportiškoms ir laimingomis.

D.Černeckytė džiaugėsi dar vienu sėkmingai įgyvendintu tinklinio turnyru ir tuo, kad ir merginos nori žaisti, varžytis, judėti. Tokie turnyrai kaip tik skatina norą kovoti ir tobulėti.

Organizatorė dėkoja renginio rėmėjui Alvydui Žiliui.