Kalėdiniame krepšinio turnyre Mero taurė atiteko „Juknaičiams“

mero taure krepsinisŠeštadienį įvyko kalėdinis krepšinio turnyras Mero taurei laimėti. Dėl taurės varžėsi keturios komandos: „Pilupis“, „SM“ (Šilutės sporto mokykla), „Švėkšna“ ir „Juknaičiai“.

Finale susitiko „Juknaičių“ ir „SM“ komandos, po atkaklios kovos taurė atiteko juknaitiškiams, jaunuosius sportininkus nugalėjusiems rezultatu 101:94.

Bronzinė pergalė – „Pilupio“

Pirmosios susitiko Šilutės „SM“ ir „Pilupio“ komandos, po jų kovojo „Juknaičiai“ ir „Švėkšna“. Laimėtojai žaidė finale dėl pirmosios vietos, pralaimėjusieji kovojo dėl trečiosios vietos.

Dėl trečiosios vietos varžėsi „Pilupis“ ir „Švėkšna“. Nuo pirmųjų žaidimo „akordų“ pranašumą rodė „Pilupio“ krepšininkai – po pirmojo kėlinio jie pirmavo 11 taškų. Švėkšniškių toks rezultatas netenkino, antrajame kėlinyje jie susiėmė ir ne tik prisivijo varžovus, bet ir išsiveržė į priekį rezultatu 41:43.

Bet pirmaujančiųjų vaidmeny „Švėkšna“ nebuvo ilgai. „Pilupio“ krepšininkai trečiajame kėlinyje vėl išsiveržė į priekį, tai pavyko padaryti taikliais baudų metimais, nes švėkšniškiai trečiajame kėlinyje dažnai prasižengdavo.

Ketvirtasis kėlinys – lemiamas, ir jį taip pat geriau sužaidė „Pilupis“. Tad po finalinės sirenos rezultatu 84:74 pergale džiaugėsi „Pilupio“ komanda. Jos nariai apdovanoti III vietos taure bei medaliais.

Finalinė kova – irgi permaininga

Dėl Mero taurės varžėsi Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai ir „Juknaičiai“. Kova buvo įdomi, nes susitiko apylygės komandos. Pirmąjį kėlinį 4 taškais laimėjo juknaitiškiai, bet antrajame kėlinyje „SM“ pasitempė ir išlygino rezultatą. Prieš ilgąją pertrauką švieslentė rodė 46:46.

Trečiąjį kėlinį abi komandos pradėjo taikliais tolimais metimais, bet vėliau aikštelėje pranašesni buvo „Juknaičiai“. Nors jaunieji Šilutės „SM“ krepšininkai turėjo nemažai šansų tapti Mero taurės laimėtojais, bet Fortūna buvo palankesnė juknaitiškiams – jie nugalėjo rezultatu 94:101.

Turnyro metu vyko baudų bei tritaškių konkursas. Geriausiai baudas mėtė Artūras Grigelis („SM“). Snaiperio vardą iškovojo Rytis Tamašauskas, taip pat žaidęs už Šilutės „SM“.

Renginį organizavo VšĮ „Šilutės sportas“. Pasveikinti susirinkusiųjų bei apdovanoti komandas atvyko rajono meras Vytautas Laurinaitis, jo pavaduotojas Algirdas Gečas, administracijos direktorius Sigitas Šeputis, Savivaldybės tarybos narys Arvydas Jakas, VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius.

Gaila, kad į šį kalėdinį krepšinio turnyrą susirinko labai mažai žiūrovų. Tiek patys sportininkai, tiek atėję rungtynes stebėti aistruoliai sakė, kad renginys nebuvo išreklamuotas pakankamai. Juk daug smagiau žaisti salėje, kurioje yra daug žiūrovų, – ir atmosfera malonesnė, ir azartas didesnis.