Kalėdos į „Gerai Gerai & Miss Sheep” studijos duris pasibeldė anksti kaip niekad

 „Gerai Gerai & Miss Sheep”. / V.Bali nuotr.Sniego – nė kvapo. Tačiau tai visai netrukdo švęsti Kalėdas anksčiau ir taip nuotaikingai, lyg už lango siaustų pūgos. Tokios pozicijos laikosi ką tik savo metų koncertą surengę „Gerai Gerai & Miss Sheep”. Reklaminį garso takelį jaunimo mėgstamam prekės ženklui PILDYK sukūręs duetas prisėdo studijoje ir tiesiog jį pavertė linkma, jaukia kalėdine daina.

“Žiūrėjom į šį darbą tikrai nuoširdžiai, tad mintis, jog reikėtų 40 sekundžių gabalėlį paversti pilnaverte daina, atėjo labai natūraliai“, – sako „Gerai Gerai & Miss Sheep”.

„Puikiausiu rodikliu tapo dainos priedainį nuolat švilpaujantys aplinkiniai. Kai kurie net grasino išprotėti, nes pačiu paprasčiausiu būdu sukūrėm atominį virusas, kuris užstringa galvoje ir nepaleidžia keletą dienų“, – kvatoja duetas.

Daugiau dėl metų debiutantų titulo apdovanojimuose M.A.M.A besimeldžiantys „Gerai Gerai & Miss Sheep” nepostringauja ir kviečia tiesiog klausyti dainos vardu “Christmas is calling”. Taip pat išsiduoda, kad jųdviejų studija sprogte sprogsta nuo antrojo albumo įdėjų. Šis dienos šviesą turėtų išvysti pavasarį.

Albumo šaukliu labai geras žmogus orkestras ir panelė Avis vadina pamažu montuojamą įspūdingąjį koncertą “Gerai Gerai & Miss Sheep LOST IN THE ZOO“. Vieną iš kūrinių, kuris nuguls ir naujajame albume, galite išgirsti ir jūs. Tad nuo ko pradėti?

Gerai Gerai & Miss Sheep – Christmas Is Calling by Gerai Gerai & Miss Sheep

„Gerai Gerai & Miss Sheep”. V.Bali nuotr.„Gerai Gerai & Miss Sheep”. V.Bali nuotr.