Kalėdų Senelio dovanos Gardamo mažiesiems

 

gardamo kaledos1Iki Kalėdų likus vos nepilnai savaitei, Gardamo seniūnija sukvietė visos seniūnijos ikimokyklinio amžiaus vaikus ir jų tėvelius susitikti su Kalėdų Seneliu ir jo pagalbininkais. Šiemet su Kalėdų Seneliu atvyko linksmasis klounas ir Kakė Makė, kurie vaikams suteikė daug juoko, džiaugsmo ir nuostabos.

Ši savaitė vaikams – pilna džiugaus nerimo, nes Kalėdų senelio „vizitas“ tampa kone svarbiausiu įvykiu – ir patys mažiausi, ir vyresni tiki Kalėdų stebuklais, stengiasi būti geresni. Šventėje žaidė, vaidino, dainavo, linksmai trypė ne tik vaikai bet ir jų tėveliai ar seneliai atlydėję savo anūkus. Vėliau visi susėdę žiūrėjo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filialo bibliotekos vaikų būrelio paruoštą pasaką „Kaip katinas ėjo į kurmio vestuves“. Smalsiai stebėjo vaikai ne tik spektaklį, bet akys vis nukrypdavo ir į senelio didelį dovanų maišą. Kai senelis dalino dovanas iš savo didžiulio maišo visi džiaugėsi kiekvieno mažylio padeklamuotu eilėraštuku.

gardamao kaledos2Šventę organizavo Gardamo seniūnija, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filialas ir Žemaičių krašto etnokultūros centras. Šventės rėmėjai: Gardamo kaimo bendruomenė „Tenenys“, UAB „Egmina“ ir UAB „Tima“.