Kantri šokėjai – vėl su apdovanojimais

© silutesnaujienos.ltKantri šokių kolektyvo „Salūnas“ trys skirtingo amžiaus vaikų grupės ir Remintos Stoškuvienės vadovaujamas kantri šokių klubas dalyvavo „Lithuanian open 2011“ šokių varžybose Trakuose.

Tai pirmosios tarptautinės (pagal WCDF) kantri ir linijinių šokių varžybos, kuriose varžėsi šokėjai iš Latvijos, Estijos, Belgijos, Švedijos, Kanados, Ispanijos, Lietuvos įvairiose šokių kategorijose.Reminta   vaiku grupes uzemusios I II III vietas1Vaikų amžiaus kategorijoje I vietą iškovojo „Salūno“ jaunosios merginos, kurios šoka Remintos kantri šokių klube. II ir III vietos atiteko kitoms „Salūno“ dviem vaikų grupėms iš Žibų pradinės mokyklos, kurioms irgi vadovauja R.Stoškuvienė. Remintos kantri šokių klubo moterys „Kabareto“ kategorijoje iš 7 dalyvavusių komandų laimėjo III vietą.

Smagu, kad tokiuose konkursuose galima išbandyti savo jėgas, praplėsti akiratį, pasimokyti iš klaidų. Laisvu laiku buvo galima išmokti naujų šokių, kuriuos mokė vadovai iš Norvegijos, Švedijos, Latvijos. Visi dalyviai galėjo pasinaudoti baseinų ir pirčių malonumais, o po apdovanojimų gėrėjosi šou programa ir diskoteka.

R.Stoškuvienė nuoširdžiai dėkoja už finansinę paramą Žibų pradinės mokyklos direktorei Elenai Šarkienei, už repeticijoms suteiktas patalpas, – M.Jankaus pagrindinės mokyklos direktoriui Audriui Astasevičiui ir visų vaikų tėveliams.