Karjeros diena Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje

naumiestis karjera susitikimas su KU atstoveŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje surengta „Karjeros diena“, kurios metu I-IV gimnazijos klasių mokiniai susitiko su Klaipėdos universiteto Gamtos ir matematikos mokslų fakulteto katedrų atstovais.

Biologijos ir ekologijos katedros atstovas pristatė su biologija ir ekologija susijusias studijų programas.

Informatikos katedros dekanas su studente pasakojo apie informatikos studijų programą, suteikė galimybę surinkti bei užprogramuoti robotą, reaguojantį į kliūtis, esančias prieš jį.

Geofizikos mokslų katedros atstovai, studentai kalbėjo apie hidrologijos ir okeanografijos studijų programas.

Matematikos ir statistikos katedros atstovė supažindino su matematikos studijų programa bei įrodė, jog matematika yra visoje mus supančioje aplinkoje, taip pat supažindino su sudėtingais geometriniais dariniais – fraktalais, kurių gausu gamtoje.

Be Klaipėdos universiteto atstovų, gimnazijoje lankėsi svečiai iš Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos, kurie I-II klasių gimnazistus supažindino su profesijomis, kurias galima įgyti šioje mokykloje.

Karjeros dieną gimnazijos mokinių tarybos nariai vyko į vieno Šilutės laikraščio redakciją, susipažino su laikraščio leidyba, žurnalistika.