Kartu su „Radistais“ koncertuojančios šilutiškės planuose – darbas su užsienio prodiuseriais ir medicinos studijos

Beatrice su_radistaisRekordinę elektroninės muzikos fiestą „Radistai Future Arena Show“ gruodžio 3 dieną „Žalgirio“ arenoje Kaune surengsiantys Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius spalio pabaigoje pristatė pirmąsias žvaigždes, kurios džiugins žiūrovus.

Tarp populiariausių mūsų scenos dainininkų, tokių kaip Vaidas Baumila ar grupės „Freaks on floor“ lyderis Justinas Jarutis, pasirodys 18-metė dainininkė iš Šilutės Beatričė Pundžiūtė.

Beatriche pasivadinusi atlikėja muzikos pasaulyje – ne naujokė. Kartu su Lietuvos ir užsienio muzikantais įrašytos Beatričės dainos jau spėjo pabuvoti radijo stočių „ZIP Fm“ ir „Power hit radio“ TOP’ų viršūnėse, ji tapo naujausio „Radistų“ albumo pagrindiniu vokalu. Neseniai šilutiškė svečiavosi „ZIP Fm“ studijoje, kur gyvai atliko naujausią savo kūrinį „About“ ir sužavėjo daugelį klausytojų.

Jos „Facebook“ profilį įvairina nuotraukos su Mantu Katleriu, Justinu Jankevičiumi ir kitais žinomais žmonėmis.
„Šilutės naujienos“ domėjosi, kas gi ta Beatričė Pundžiūtė?

Išgarsėjo socialiniuose tinkluose

B.Pundžiūtė išgarsėjo daugiau nei prieš metus socialiniuose tinkluose. Mergina perdainuodavo populiarių dainų „koverius“ ir maždaug 15 sekundžių filmukus įkeldavo į „Instagram“.

„Žmonės pradėjo „laikinti“, komentuoti, augo gerbėjų skaičius“, – pirmuosius savo žingsnius populiarumo link prisimena šilutiškė.

Sulaukusi daugybės palaikymo, atlikėja savo kūrinius pradėjo kelti reguliariai – kartą per savaitę. Ji sako, kad kiekvienas paspaudimas „patinka“ ir kiekvienas naujas gerbėjas socialiniame tinkle jai yra didžiulė motyvacija stengtis ir siekti daugiau.
Šiandien Beatričės „Instagram“ anketa (beatrich.e) turi apie 9000 gerbėjų.

„Tokius skaičius galima pasiekti, kai jūs manimi tikite ir klausote mano dainų“, – savo gerbėjams dėkojo Beatričė, kai viena jos dainų sulaukė daugiau kaip 400 000 peržiūrų „Youtube“.

Ji pati žavisi atlikėjais Ed Sheeran, Selena Gomez.

Susirašinėja su užsienio prodiuseriaisBeatrice Pundziute_2

Beatričės talentą pastebėjo ir bendradarbiauti pasiūlė „KOEF company“ prodiuseris Benas Ivanovas. Jo dėmesį mergina patraukė sudainavusi kūrinį „I need the beat“.

Kartu su B.Ivanovu Beatričė išleido vieną dainą, po to – dar kelias. Paskui prodiuserio padedama mergina pradėjo dirbti kartu su „Radistais“, tapo pagrindiniu jų albumo „On the road“ vokalu. Visus vasaros savaitgalius ji koncertavo kartu su Jonu Nainiu ir Rolandu Mackevičiumi.

Spalio 20 dieną šilutiškė svečiavosi Simos ir Orijaus laidoje „ZIP Fm“ studijoje, kur gyvai atliko naujausią savo dainą „About“.
Beatričė dainuoja ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio atlikėjais. Kartu su muzikantais iš Belgijos įrašyta daina „So high“ rugsėjo mėnesį buvo iškilusi į antrąją „ZIP Fm“ TOP’ų vietą ir viršūnėse išbuvo kelias savaites. Beje, šį kūrinį jie kūrė nuotoliniu būdu – net nebuvo susitikę.

Beatričė atskleidė, kad šiuo metu dar susirašinėja su prodiuseriais iš užsienio, su kuriais ketina bendradarbiauti, išleisti naujas dainas. Tačiau kol kas konkrečių detalių mergina nepasakoja.

Šilutiškė tikisi, kad jai pavyks nuoširdumu uždegti renginio „Radistai Future Arena Show“ publiką Žalgirio arenoje.

Mokslų neapleidžia

Dar vienas įdomus faktas apie Beatričę – mergina sako, kad vokalo niekur nesimokė, šioje srityje yra savamokslė. Tiesa, mergina 7 metus lankė muzikos mokyklą, smuiko klasę, tačiau sako, kad savo balso ten nelavino, nedainavo net chore.

„Galima sakyti, kad niekur nesimokiau to, ką darau dabar. Savo balsą tobulinau savarankiškai, išmokau groti gitara“, – sako mergina.

Šilutiškiai ją galėjo girdėti dainuojančią su grupe „Karčemėlė“ ir trijų šilutiškių merginų grupe „Berri“.

Paklausta, kaip jaučiasi užplūdus populiarumui, Beatričė sako: „Paprastai jaučiuosi, nesureikšminu. Aišku, smagu, kad galiu koncertuoti, atsiskleisti, atsirado daugiau pasitikėjimo savimi“.

Prasidėjus mokslo metams B.Pundžiūtė koncertuoja rečiau, nes mokosi dvyliktoje Vydūno gimnazijos klasėje. „Reikia susikaupti ties mokslais, gerai baigti gimnaziją“, – sako ji.

Beatričės tėvai Eglė ir Darius Pundžiai džiaugiasi jaunėlės sėkme, jaudinasi per jos pasirodymus scenoje, bet kartu ragina neapleisti mokslų.

Beatričė norėtų studijuoti mediciną, todėl gilinasi į tiksliuosius ir gamtos mokslus.

Ar galima sakyti, kad visas merginos laisvalaikis ir yra muzika? „Ne visai. Juk dar yra draugai ir visi kiti dalykai, aktualūs mano amžiuje“, – šypteli ji.

Savo bendraamžiams Beatričė linki nekreipti dėmesio į tai, ką sako kiti, ir daryti tai, ką nori, nebijoti suklysti, nebijoti bandyti ir atrasti savo mėgiamą veiklą.