Kartu su „Žvaigždūne“ lengva pakilti į žvaigždes! (foto, video)

zvaigzdune merginosKartu su „Žvaigždūne“ lengva pakilti į žvaigždes – neabejojo niekas, gavęs bilietą į šeštadienį vykusį šiuolaikinių šokių kolektyvo „Žvaigždūnė“ 19-ojo gimtadienio šou.

Loretos Stanelienės ir Gintarės Stanelytės ugdomi šokėjai – nuo striksinčių darželinukų iki žavių grakščių moterų – ir šį kolektyvo gimtadienį pavertė stulbinančia šokio švente su nugludintomis įvairiausių stilių choreografinėmis kompozicijomis, akį veriančiais scenos efektais ir galinga jausmų energetika, pulsuojančia į abi puses – iš muzikos ritmuose paskendusios scenos į sausakimšą žiūrovų salę ir iš įsiaudrinusios publikos į metų kūrybą pristatančius šokėjus.
zvaizdune vadoves
Kasmet „Žvaigždūnės“ gimtadienio koncertas primena apie vis turtėjančią šio šokių kolektyvo laimėjimų kolekciją. Taurių, prizų, apdovanojimų šokėjai kasmet į Šilutę parveža iš daugybės respublikinių ir tarptautinių festivalių bei konkursų, užsienio gastrolių.

Kasmet sukuria naują šokių programą, kurią į gimtadienio koncertą bilietų negavę šilutiškiai turės progą pamatyti ir artėjančios miesto šventės vakaro koncerto metu.

Istoriniai ir šiuolaikiški, klasikiniai ir vaikiškai žaismingi, romantiški ir siautulingi šokių siužetai kaip užburiančiame kaleidoskope prabėgo prieš žiūrovus stebėtinai greitai (bent taip pasirodė publikai, nors koncertas tęsėsi beveik 2 valandas). O žiūrovai savo ruožtu apipylė gėlėmis ir sveikinimais šokėjus ir, be abejo, vadoves.

„Esame dėkingi, kad visam gyvenimui įskiepijote meilę šokiui, išmokėte siekti tikslo, daug dirbti, pajusti savo kūrybos vertę, atsakomybę už kolektyvą, Šilutę ir savo šalį, kurių vardą didžiuodamiesi garsiname visur“, – sakė vadovėms ir „Žvaigždūnę“ paliekančios dvi abiturientės, ir moterų bei jaunimo grupių atstovės, ir vaikų tėveliai, artimieji.

Tik iš valdžios rūmų neatsirado nė vieno, kuris ateitų padėkoti per 100 šokėjų subūrusioms vadovėms, patiems šokėjams ir jų veiklą remiantiems jų artimiesiems, nors „Žvaigždūnė“ yra neabejotina Šilutės krašto ambasadorė šalyje ir užsienyje.

Daugiau nuotraukų galerijoje joomplu:4436  joomplu:4439

Šokis su žiūrovais:

Žvaigždūniukai:

Mensa – I am just dancer:

Moterų pasirodymas: 

Finalas: 

 

spaudos remimo fondas Projektas „Šilutės krašto kultūra ir žmonės: tradicijos, istorija, kūryba”.