Katyčių jaunimas įgyvendina naujus projektus

katyciu jaunimo veikla salejeKatyčių  pagrindinėje mokykloje gegužės pradžioje jau trečius metus iš eilės aktyvus atviros erdvės „KJ loftas“ jaunimas organizuoja renginį „Jaunimo diena Katyčiuose“. Šiemet jis – išskirtinis, nes renginyje dalyvavo daug svečių iš užsienio ir Šilutės rajono jaunimo organizacijų.

Susirinkusiuosius pasveikino Šilutės r. savivaldybės Švietimo skyriaus jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Simona Skuodaitė.
katyciu jaunimo veikla kariai
Renginys prasidėjo jaunimo organizacijų pasirodymais, o jų buvo gausu – tai Islandijos, Italijos, Ispanijos, Bulgarijos, Turkijos, Rumunijos, Žemaičių Naumiesčio gimnazijos jaunimas, asociacijos „Kintų jaunimo klubas“ ir „Pašyšių jaunimas“, Šilutės šaulių 8-osios kuopos ir, žinoma, Katyčių ir Stubrių jaunimas. Svečių pasirodymai buvo įvairūs: vieni dainavo, kiti šoko, o pašyšiškiai grojo kanklėmis – tai labai sudomino svečius iš užsienio.

Po prisistatymų jaunieji šauliai pakvietė susipažinti su savo veikla, ginkluote bei ekipiruote. Jaunimas galėjo išmėginti taiklumą šaudydamas į taikinius, norintieji galėjo ir papildyti šaulių gretas.

Vėliau mokyklos stadione vyko linksmos sportinės užduotys. Susirinkusieji pastebėjo, jog tradiciniai užsienyje žaidžiami sportiniai žaidimai labai panašūs į Lietuvoje žaidžiamus, skiriasi tik kai kurie jų elementai.

Šventės dalyviai buvo pagerbti sportiniais apdovanojimais bei saldžiomis dovanomis, o po renginio bendravo ir linksminosi diskotekoje.

Šis renginys nebūtų įvykęs be Jaunimo reikalų departamento bei Šilutės savivaldybės finansinės paramos.

Džiaugiamės, kad šiemet laimėta Atvirų jaunimo erdvių programa „Naujas KJ loftas“ leis įgyvendinti dar ne vieną jaunimo veiklą ir jaunimas galės save realizuoti įvairiuose renginiuose bei mokymuose.