Katyčių jaunimas įkūrė „Fitodizaino laboratoriją“

fitodizainas katyciaiKatyčių jaunimas šiais metais turėjo galimybę ne tik įgyti praktinių žinių, įgūdžių vykdydami jaunimo projektą „Fitodizaino laboratorija“, bet ir susitikti su kitomis jaunimo organizacijomis.

Projektas prasidėjo nuo praktinių floristinių užsiėmimų, kuriuos vedė salono „Sanpaulija“ floristė Indrė Girulienė. Merginos ne tik patyrė daug įsimintinų akimirkų komponuodamos įvairias puokštes ir kompozicijas, bet ir susipažino su floristo darbo ypatumais bei sužinojo daug šios įdomios profesijos darbo paslapčių.

Praėjusį savaitgalį katytiškiai susitiko su Palangos jaunimu. Palangos jaunimo organizacijų atstovai iš Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyriaus ir neformalios jaunų žmonių grupės „Aš esu kultūra“ pristatė savo veiklą ir ateities lūkesčius. Laikraščio redaktorius Žygimantas Mitkus pasakojo apie savo laikraštį „Aš esu kultūra“, kuriame gvildenamos Palangos jaunimo kultūrinė veikla ir jų problemos. Palangiškiai itin pamėgo teatro, žurnalistinę, renginių vedimo, sveikos gyvensenos ir ekologinę temas.

Katytiškiams didelį įspūdį paliko apsilankymas botanikos sode, kuriame apžiūrėta gėlių puokščių paroda, skirta Lietuvos žymiausiems kompozitoriams. Iš gėlių suformuotos kompozicijos: violončelė, metalofonas, trimitai, pianinas ir kt. Gausiai susirinkusius lankytojus maloniai nuteikė per visą parką skambanti lietuvių kompozitorių muzika.

Projekto veikla ne tik supažindino su floristo darbu, bet ir padėjo vienai iš projekto dalyvių pasirinkti floristės specialybę.