Katyčių neįgalieji prisiminė keliones ir dėkojo pirmininkams

katyciuose bendruomenes sventePenktadienį Katyčių kultūros namų salėje karaliavo Šilutės neįgaliųjų draugijos šios apylinkės poskyrio nariai – katytiškiai minėjo savo veiklos 20-ies metų sukaktį.

Katyčių neįgaliųjų poskyris šiuo metu vienija apie 40 narių, o vadovauja jiems pirmininkė Onutė Girčiuvienė. Poskyriui priklauso ir dvi neįgalius vaikus auginančios mamos. Pasak pirmininkės, narių nuolat daugėja.

Praėjusių metų nuveiktus darbus savo ataskaitoje priminusi pirmininkė pasidžiaugė saviškių aktyvumu. Katytiškiai per metus tiek apkeliavo, kad jiems pavydėti galėtų ir sveikieji. Pabuvota Palangoje ir Šventojoje, laivu nuplaukta į Nidą, nukeliauta net į LR Seimą ir televiziją – katytiškiai dalyvavo TV laidoje „Yra kaip yra“.

„O kiek muziejų ir bažnyčių pamatėme, sunku būtų ir suskaičiuoti“, – sako pirmininkė.katyciuose bendruomenes sventemketuri sedi

Bet šios apylinkės neįgalieji ne tik keliauja ir linksmai gyvena. Jie ir susirgusius ar artimojo netekusius saviškius lanko, dalyvauja įvairiose sveikatinimo priemonėse, „Maisto banko“ akcijose.

Penktadienio šventėje padėkota ankstesniesiems poskyrio pirmininkams Stasei ir Vytui Gedvilams, Birutei ir Tomui Briedžiams, pasveikinti ir šių metų jubiliatai, kurių buvo net 9.

Neįgaliuosius sveikino, stiprybės ir sveikatos jiems linkėjo Katyčių seniūnė Juzefa Tamavičienė, bendruomenės pirmininkas Viktoras Vaitiekovas. O.Girčiuvienė sakė nuolat jaučianti ir seniūnijos vadovų, ir bibliotekininkės Marinos Lodusovos paramą.

Neįgaliesiems koncertavo Šilutės neįgaliųjų draugijos moterų ansamblis „Kvietkelis“ ir kapela „Šilo aidai“, o atgabenti muzikantus į Katyčius ėmėsi statybinės organizacijos „Žibai“ vadovas Steponas Kazlauskas, skyręs autobusiuką.

Aktyviausių katytiškių grupė ir antradienį atskubėjo į Šilutę, į Neįgaliųjų dienai skirtus renginius.