Katytiškių laimėjimai kvadrato aikštelėse

kvadratasTrys Katyčių pagrindinės mokyklos kvadrato komandos tapo rajoninių kvadrato varžybų nugalėtojomis ir iškovojo teisę atstovauti Šilutės rajonui Lietuvos moksleivių 2016-2017 m.m. sporto žaidynių kaimo vietovių kvadrato varžybose.

Katyčių pradinių klasių mokinių (gim. 2005 m. ir jaun.), mergaičių (gim. 2003 m. ir jaun.), berniukų (gim. 2003 m. ir jaun.) komandos dalyvavo zoninėse varžybose. Berniukai užėmė antrąją vietą, pradinių klasių ir mergaičių komandos zoninėse varžybose laimėjo ir pateko į tarpzonines varžybas. Šiose varžybose puikiai sekėsi pradinių klasių komandai, kuri pateko į respublikinių varžybų finalą.

Finalinės varžybos vyko vasario 5 d. Kėdainių rajono Šėtos gimnazijoje. Dalyvavo Šėtos gimnazija, Varėnos r. Merkinės gimnazija, Radviliškio r. Baisiogalos darželis – mokykla ir katytiškiai. Katyčių mokiniai po atkaklios kovos įveikė Merkinės ir Šėtos gimnazistus, tačiau lemiamose varžybose dėl pirmos vietos mūsiškiams pritrūko jėgų ir nepavyko pasipriešinti Baisiogalos darželio – mokyklos komandai, likome antri.

Tačiau tai puikus pasiekimas, vainikuojantis pradinių klasių mokytojų ir kūno kultūros mokytojos Danutės Plaipienės darbą. Mokiniai apdovanoti diplomais, medaliais ir marškinėliais, komandai įteikta taurė. Geriausia finalinių varžybų žaidėja pripažinta Katyčių pagrindinės mokyklos ketvirtokė Gabrielė Valiūtė.