Kavinė – baras „Saulėgrąža“: pradėti verslą nesutrukdė net karantinas

„Kiekvieną vakarą žiūriu televizijos žinias ir laukiu pranešimo, kada atlaisvins apribojimus kavinių veiklai“, - sako kavinės – baro „Saulėgrąža“ šeimininkė Audronė Bendorienė.

Net saulės spalvomis dvelkiantį savo kavinės pavadinimą „Saulėgrąža“ ji sugalvojo su viltimi, kad anksčiau ar vėliau Covid – 19 pandemija ir karantinai baigsis, sugrįš šiluma, šviesa ir geras gyvenimas.

„Esu optimistė, gal todėl ir pradėjau savo verslą, galima sakyti, sunkiausiu metu – tuomet kai tiek daug žmonių, paskelbus antrąjį karantiną svarsto, kaip išgyventi verslams: bandyti ištverti vien iš valstybės mokamų prastovų pašalpų ar tiesiog užsidaryti.“

Visą jaunystę svajojo, o ryžosi tik dabar

Audronė Bendorienė pasakoja, kad viešojo maitinimo sferoje dirba nuo jaunystės. Tad galima sakyti, kad yra dirbusi bemaž visose kavinės verslui reikalingose pareigose: dirbo padavėja, barmene, maisto gamintoja – virėja ir net tortų bei pyragų kepėja.

„Dirbdama įvairiose pareigose visuomet pagalvodavau, kaip galėčiau dirbti dar geriau. O gal net ir savo verslą pradėti“, – sako moteris.

Tad dabar, kai jos svajonė turėti savo verslą išsipildė, ji sako galinti tvirtai sakyti, kad tai pasiekė įdėjusi daug darbo, po ketvirčio amžiaus mokymosi.

„Kai reikia spręsti ką ir kaip gaminti visuomet pasirenku sprendimą, kad patiekalas būtų sveikesnis, skanesnis ir įvairesnis“, – pasakoja Audronė.

Kvies šilutiškius pietums ir poilsiui

Kavinė „Saulėgrąža“ veiklą pradėjo šių metų vasario 1 d., ir šiuo metu maistas ruošiamas tik išsinešti. Tačiau klientų vis daugėja. Trys kavinės darbuotojos kol kas dirba tik po pusdienį, iki 15 valandos. Šiuo metu pietus „Saulėgrąžoje“ galima išsirinkti bent iš dešimties mėsos, vištienos, žuvies patiekalų.

Kai bus panaikinti karantino apribojimai, kavinės darbo laikas ilgės, o paslaugų įvairovę planuojama praplėsti.

Kavinėje „Saulėgrąža” stovi 5 stalai, yra 20 sėdimų vietų, taigi, čia galima bus ateiti didesnėmis žmonių grupėmis. Ateityje kavinėje bus galima pasmaguriauti ir vietoje keptais pyragaičiais ar torto gabaliuku su kava. Vakarop bus galima išsirinkti ir užkandžių prie alaus ar kokteilio taurės.
Planuojama, kad ateityje kavinė dirbs iki 22 val.

„Norime, kad čia tėvai organizuotų savo vaikų gimtadienius, uždarus vakarėlius, o prireikus šilutiškiai galėtų užsakyti ir gedulingus pietus“, – sako šeimininkė. „Saulėgrąža“ jau yra pasirengusi kviesti miestelėnus pietums ir poilsiui.

Kavinė įsikūrusi šalia vienintelio Šilutės miesto fontano. Užsakymai priimami tel. 8 663 56798.

Komercijos direktorius, korespondentas