Kelionių agentūra „LinaSky“ prisideda prie padėkos medikams

Jau nuo rugsėjo 1 d. Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai galės pasinaudoti valstybės skiriama 200 eurų subsidija turizmo paslaugoms. Kviečiame ilsėtis Lietuvoje ir siūlome pagalbą renkantis poilsį! Turizmo paslaugas galima užsisakyti nuo rugpjūčio 17 d., pasinaudoti paslaugomis bus galima nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d.

atostogos, medikai

Gydytojai (gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai, gydytojai specialistai), akušeriai, odontologai, burnos higienistai, bendrosios praktikos slaugytojai, vairuotojai ir kiti darbuotojai, kurie Sveikatos apsaugos ministerijos įtraukti į sąrašus ir Covid-19 pandemijos metu dirbo, turės galimybę nemokamai įsigyti turizmo paslaugų Lietuvoje už 200 eurų. Paslaugas subsidijuos valstybė.

Projekte galės dalyvauti galiojančias licencijas turintys medikai. Savo licencijos galiojimą jie gali pasitikslinti www.licencijavimas.lt. Nelicencijuoti gydymo įstaigų darbuotojai kompensaciją galės gauti, jeigu jie bus įtraukti į savivaldybių sudarytus ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijos patvirtintus sąrašus. Sąrašuose esantys medicinos darbuotojai gaus vardinius kuponus su unikaliu serijos numeriu – tai bus jų dokumentas, patvirtinantis galimybę pasinaudoti kompensacija.

Už 200 eurų sumą galima įsigyti apgyvendinimo paslaugas arba organizuotas turistines keliones ir turizmo paslaugų rinkinius. Kompensuojami tik specialius reikalavimus atitinkančių turizmo paslaugų teikėjų pasiūlymai. Medikai galės ilsėtis kartu su antrąja puse, šeima ar draugais. Jei pasirinkta kelionė viršys 200 eurų, (registruotam sveikatos apsaugos sistemos darbuotojui), numatyta galimybė padengti skirtumą asmeninėmis lėšomis. Jeigu įsigytų turizmo paslaugų suma mažesnė – skirtumas negrąžinamas. Ši suma į dalis neskaidoma, už ją poilsį galima įsigyti iš vieno pasirinkto turizmo paslaugų teikėjo, o juo pasinaudoti – tik vieną kartą.

Norint pasinaudoti šia galimybe reikės pateikti profesinį pažymėjimą bei jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją, užpildytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją, nurodant, jog šia priemone naudojasi pirmą kartą. Pageidaujantieji smulkesnės informacijos turėtų kreiptis tel: +370 670 49495, el. paštu: info@linasky.lt, arba užsukti į „LinaSky“ kelionių agentūrą, esančią Lietuvininkų g. 3, Šilutė.