Keturi šilutiškiai kovos Lietuvos jaunių – moksleivių sunkiosios atletikos čempionato finale

 sunkiaatleciaiŠilutės sporto mokyklos trenerių Laimio Ličinchai ir Liudo Čičirkos auklėtiniai Lietuvos jaunių – moksleivių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionato zoninėse varžybose pasirodė puikiai. Klaipėdoje vykusiose varžybose net 4 mūsiškiai iškovojo teisę atstovauti mokyklai čempionato finale.

34 kg svorio kategorijoje dėl patekimo į finalą varžėsi 21 sportininkas. Šioje svorio kategorijoje jėgas išbandė ir 4 mūsų sunkumų kilnotojai: Eimantas Ulteravičius, Vytenis Mareckas, Gabrielius Kolberkis ir Matas Grublys.

Tik 1-6 vietas užėmę sportininkai turi teisę atstovauti savo sporto klubui ar mokyklai finale.

E.Ulteravičiui pavyko iškovoti kelialapį į finalines varžybas: jis užėmė 6 vietą, išrovęs 17 kg, išstūmęs 27 kg ir dvikovėje surinkęs 44 kg. Eimantas 7 vietoje likusį varžovą aplenkė kilogramu.

38 kg svorio kategorijoje dėl patekimo į finalą kovojo 23 sunkumų kilnotojai. Į finalininkų šešetą pateko šilutiškiai Artemijus Gergelis ir Laurynas Kalvaitis.

Artemijus, dvikovėje surinkęs 82 kg (37+45), pasirodė geriausiai iš visų 23 sunkiaatlečių ir pasipuošė aukso medaliu.

Laurynas užėmė IV vietą, išrovęs 32 kg, išstūmęs 45 kg ir dvikovėje surinkęs 77 kg.

Šioje svorio kategorijoje taip pat varžėsi dar du šilutiškiai – Matas Vytė ir Deividas Čiumakovas, bet jiems truputį pritrūko iki patekimo į stiprųjį šešetą.

42 kg svorio kategorijoje taip pat turime medalio laimėtoją, tai Dovydas Kalvaitis, kuris užėmė II vietą (40+50=90). Nors jo dvikovės rezultatas buvo toks pat kaip marijampoliečio Osvaldo Skirkos, bet mūsiškis svėrė puse kilogramo daugiau, tad teko pripažinti varžovo pranašumą.

Šilutiškiui Rokui Radvinskui šiek tiek pritrūko iki kelialapio.

Mūsiškiai varžėsi ir kitose svorio kategorijose, bet jose neiškovojo vietų, leidžiančių varžytis tarp stipriausių Lietuvos jaunių – moksleivių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionato finale.

Linkime sėkmės šauniajam ketvertui, kuris, tikimės, parveš medalių ir iš finalų, kurie vyks kovo 18-19 d. Simne (Alytaus r.).