Keturios „Šilutės regbis“ komandos jėgas išbandė Plungėje

 

regbisPlungėje vyko vaikų (gim.2010 – 2011 m.), jaunučių B (2008 – 2009 m.) ir jaunučių A (2006 – 2007 m.) pirmenybių I turas, kurį organizuoja Lietuvos regbio federacija.

Šilutės regbį pirmą kartą atstovavo Regbio klubas „Klaipėdos Kovas“ 4 komandos (dvi vaikų ir po vieną jaunučių grupėse). Prie mūsiškių prisijungė ir trys žaidėjai, kurie parodė labai solidų žaidimą.

Vaikų I komanda sužaidė 6 varžybas ir laimėjo penkias. Geriausia komandos žaidėja pripažinta Ineta Barkauskaitė, naudingiausiu – Kipras Jurkus. Antroji komanda pasirodė solidžiau: 3 rungtynės, viena pergalė, lygiosios ir viena nesėkmė. Pasak trenerės Austėjos Minkevičiūtės, antrosios komandos pagrindą sudarė naujokai, kuriems pagrindiniai įgūdžiai dar tik formuojasi, bet mažyliai trenerės nenuvylė ir labai stengėsi. Geriausiu žaidėju pripažintas Sajus Pečiūra, naudingiausiu Pijus Malinauskas.

Jaunučiams pavyko laimėti tik po vienerias varžybas iš trijų. „Jaunučių B komanda kurią papildė 4 naujokai, nustebino labiausiai. Jau per pirmąsias varžybas įveikta Šiaulių ekipa. Man buvo labai smagu, ką jau kalbėti apie pačių vaikų džiaugsmą ir augantį pasitikėjimą savimi. Vaikams pagyrų negailėjo ir kiti treneriai, o tai gera paskata toliau tobulėti“ – kalbėjo trenerė.

Geriausiu jaunučių B komandos žaidėju tapo Adrijus Auškelis.

Jaunučiams A grupėje teko grumtis su turnyro lyderių Šiaulių regbio akademija ir Kauno „Ąžuolo“ ekipomis. Jie atsilaikė, bet pergalei jėgų neužteko. Žaidžiant prieš apylygius varžovus iš Jurbarko, vaikams pavyko išplėšti pergalę ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas klaipėdietis Gordonas Biržinskis, o šilutiškis Ainoras Norvilas tapo naudingiausiu.

Visų vaikų žaidimo kokybė sparčiai auga, matyti progresas. Su komandomis lyderėmis mūsiškių jėgos dar nėra lygios, tačiau jie jau yra pranašesni už kai kurių kitų miestų žaidėjus. „Žinoma, tobulėti yra kur, bet augantis vaikų skaičius džiugina“, – dalinosi mintimis A. Minkevičiūtė.

Sekmadienį komanda keliaus į Jurbarką, kur vėl išbandė jėgas antrajame Lietuvos vaikų regbio turnyre.